КРАЇНА ПОВИННА РОЗВИВАТИСЯ

Уже відшуміли агітатори, обличчя не усміхаються до нас із білбордів, настало затишшя перед бурею. Невдовзі агітаційна кампанія розпочнеться з новою силою. У другому турі змагатимуться лідер опозиції Віктор Янукович і прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.
18 січня. Київ. Майдан Незалежності. Кореспонденти “Слова Просвіти” звернулися до перехожих із запитанням: чи задоволені Ви результатами першого туру виборів і наскільки вони відрізняються від ваших політичних уподобань?

Наталія АНТОНЮК,
Євген БУКЕТ

Більше половини людей, до яких ми зверталися, відмовлялися відповідати, просто йшли геть. Наступні відповіді ми отримали від позитивно налаштованих перехожих.

Олена, 39 років, няня
Я підтримую Юлію Тимошенко. Хоч і не голосувала в першому турі, але в другому обов’язково віддам свій голос за мого улюбленого політика. Саме таких результатів я очікувала. Ці вибори, думаю, не принесли жодних сюрпризів.
Данило, 32 роки, підприємець
Результатами виборів не дуже задоволений, адже в першому турі підтримав Анатолія Гриценка, який набрав невелику кількість голосів. Щодо другого туру ще не визначився: може, зовсім проігнорую вибори, а якщо буде настрій — проголосую за Юлію Тимошенко.
Тетяна, 23 роки, студентка
Результатами виборів задоволена. Думаю, майбутнім Президентом України стане Віктор Янукович. Я не киянка, і багато моїх знайомих, як і я, підтримуватимуть його в другому турі.

Віктор, 52 роки, водій
Результатами виборів загалом задоволений. На жаль, Віктор Ющенко, якого я підтримував, не набрав достатньої кількості голосів для подальшої політичної боротьби. Тому в другому турі голосуватиму за Юлію Тимошенко. Жінка-політик зможе приборкати чоловіків, які не лише втратили контроль над розвитком держави, а й поводяться, як діти.
Богдан, 18 років, студент
Мені трохи не пощастило — лише днями виповнилося 18 років, тому я не голосував. Однак і я, і багато моїх друзів підтримують Арсенія Яценюка. Україні потрібні молоді впевнені сили, а не набридлі всім обличчя.
Результами першого туру не задоволений. Схоже, люди голосують за інерцією.

Лариса, 20 років, офіціантка
Голосувала за Тимошенко, адже вірю, що саме вона стане гідним Президентом України. В її перемозі в другому турі впевнена, адже всі мої знайомі, хто голосував за Ющенка, Гриценка, Тігіпка, Яценюка, пообіцяли, що віддадуть свої голоси за цю чудову жінку.
Микола Федорович, 54 роки, інженер
Я проголосував у першому турі й голосуватиму в другому за Юлію Тимошенко. Хоч вона мені не дуже подобається, але нині альтернативи не бачу. Усі інші кандидати або вже себе дискредитували, або не такі популярні у суспільстві, як хотілося б. А країна повинна розвиватися.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment