ІНТЕРНЕТ У СІЛЬСЬКІЙ ШКОЛІ

відкрив заступник міністра

Віталій КОРЖ,
народний депутат України,
фракція БЮТ

Не лише визначною подією, а й справжнім святом стало входження Дроздівcької школи Куликівського району Чернігівщини до всесвітньої мережі.

Мріяти полюбляють усі. Мрійливість — чи не головна риса українців. Риса національного характеру, яка багато в чому визначає ментальність народу, тобто його спосіб мислення. “От якби Бог на нас зглянувся та й зробив для нас добре життя в Україні!” — така думка витає у головах багатьох наших співвітчизників.
Але щоб зробити, треба його робити. І не обов’язково відразу все, а хоч би одне щось маленьке й нехай навіть непоказне, але конкретне й корисне. І для цього зовсім не обов’язково писати великі державні програми, розробляти грандіозні проекти століття й піднімати рекламний бум з цього приводу.
Добрі справи завжди роблять добрі люди, які мають добре серце і не потребують реклами. Ці люди не лише мріють, а й готові пожертвувати час, кошти, енергію для добра інших.
Саме ці непересічні особи — заступник міністра транспорту і зв’язку, голова Державної адміністрації зв’язку Микола Гончар, директор Чернігівської філії ВАТ “Укртелеком” Олексій Сидоренко, директор Чернігівської дирекції УДППЗ “Укрпошта” Олександр Тимощук, директор Чернігівської філії концерну РРТ Валерій Телятников, депутат Чернігівської обласної ради, помічник-консультант народного депутата України Віктор Лазар і сам народний депутат, тобто я — попри складні погодні умови, приїхали на урочистості у село Дроздівку.
Приїхали на свято з приводу здійснення мрії, яку власними руками перетворили на дійсність: входження звичайної сільської школи в Інтернет.
Як годиться, спочатку почесні гості помолилися в каплиці братів Прокоповичів, запалили свічки й вислухали мудрі слова отця-настоятеля Іоана. Потім урочистою ходою пішли до школи, де я і Микола Гончар, перерізавши символічну стрічку, запросили всіх до комп’ютерного класу.
Після молитви, яку отець Іоан прочитав з особливим натхненням на славу Божу з приводу такої визначної події, п’ятеро найуспішніших учнів, які в змаганні вибороли це право, отримавши від учителя інформатики різноманітні завдання, самостійно увійшли через пошукову систему Google на різні портали і на моніторах продемонстрували: ми в мережі!
В урочисто прикрашеній залі школи відбувся концерт, у якому учні разом з вихователями й гостями свята продемонстрували рідкісну спорідненість душ і радість у прекрасних піснях і зворушливих промовах.
Почесні гості подарували селу не лише Інтернет, а й організували ремонт приміщення поштового відділення, під час відвідання якого заступник міністра подякував самовідданим жінкам-листоношам і вручив їм чотири велосипеди.
Що визначніша подія, то більше праці, узгоджень, залучень зацікавлених осіб. Тому багато клопотів та інших організаційних зусиль мені й колегам довелося докласти, щоб мрія, яка багатьом здавалася фантастичною, здійснилася. Адже благодійництво — це не функція грошей, а творча, добросовісна й патріотична праця полум’яних сердець.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment