АБИ КАТАСТРОФА НЕ ВІДБУЛАСЯ

Володимир ПИЛИПЧУК,
народний депутат України 1 та 2 скликань,
екс-віце-президент Генерального Комітету Парламентської Асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі, професор

Другий тур виборів Президента України доленосний для цивілізаційного розвитку країни. Тому засуджую активне поширення апатії й підштовхування по пасивності суспільства, яке здійснює чинний Президент Віктор Ющенко.
Якщо люди, що голосували в першому турі за В. Ющенка, С. Тігіпка, А. Яценюка та інших, не прийдуть на виборчі дільниці або, піддавшись закликам, поставлять позначку в графі “не підтримую жодного кандидата”, а виборці Януковича і Тимошенко проголосують так, як і в першому турі, тоді переможцем у другому турі буде Янукович, який автоматично, отримавши більшість голосів, стає главою Української держави.
Ющенко і його найближче оточення в Секретаріаті Президента добре розуміють ці юридичні й математичні тонкощі й своєю позицією програмують так, щоб у другому турі переміг Віктор Янукович.
Це чергове свідчення домовленостей між Ющенком і Януковичем проти кандидата Юлії Тимошенко.
Позицію Ющенка, що маніпулює свідомістю тих виборців, які не розуміють цих тонкощів технології визначення переможця президентських перегонів у другому турі, вважаю нечесною, аморальною і засуджую як зраду Майдану, зраду української нації, зраду Української держави.
Ющенко в боротьбі з Тимошенко блокував майже всі рішення уряду з виходу із кризи, тим самим завдавав шкоди державі. Ющенко щомісяця лякав Росію і Європу, що наступного місяця Тимошенко не зможе розплатитися за газ і це призведе до падіння економіки України і зриву транзиту газу в Європу. Штучні “ігри” Національного банку України з доларом, знецінення національної валюти, незаконний витік з України 17,5 млрд доларів і створення штучного дефіциту долара, на чому нажилися деякі “любі друзі”, теж були спрямовані на те, щоб “насолити” Тимошенко. Національний банк підконтрольний Президентові, але як це відобразиться на фінансовому становищі українців, — було байдуже, тому нікого за це не покарали.
Фракція Партії реґіонів, яку очолює Янукович, майже півроку блокувала роботу Верховної Ради України, щоб не ухвалювати запропонованих Тимошенко законів, що прискорювали б подолання економічної кризи. Не ухвалено бюджету на 2010 рік. Тобто борючись із Тимошенко, Янукович нехтував інтересами економіки України і нами — виборцями. Не маємо права замовчувати, що Янукович, перебуваючи в опозиції, зумів прихопити собі Межигір’я і Сухолуччя площею 30 тисяч гектарів. А що буде, коли він з легковажності нації стане Президентом?
П’ятиразовий міністр фінансів Пинзеник щомісяця “плакав”, що наступного періоду буде нічим виплачувати зарплату і пенсії, а дефолт і колапс бюджетної й пенсійної систем настануть в квітні—травні 2009 року. Зі страху перед майбутньою “катастрофою” і можливою відповідальністю за це він утік із посади міністра.
Але катастрофа не відбулася. Юля, а з нею й Україна, вистояли, не допустили розвалу фінансової системи, вчасно сплачували Росії за газ і забезпечили транзит у Європу. Прем’єр-міністр рятувала банки, заощадження громадян, виплачувала зарплати і пенсії, а економіка України першою з держав Європи, хоч повільно, але почала виходити з кризи, всупереч намаганням і сподіванням Ющенка і Януковича. Не побоялася прем’єр-міністр України одноосібно взяти на себе відповідальність за стан справ у державі й упевнено впоралася з проблемами й завданнями України й довела, що вона ліпша від опонентів і варта широкої підтримки народу на президентських виборах. Вважаю, що з неї буде вмілий, рішучий і результативний Президент України!
Закликаю вас, дорогі співвітчизники, виявити державницьку відповідальність і притаманну українцям мудрість, не піддатися на провокації нечесних зловмисників, прийти на вибори 7 лютого і проголосувати за Юлію Тимошенко!

25 січня 2010 року

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment