КИЇВЩИНА ЗА СТО ГРИВЕНЬ НА ДОБУ ПІДТРИМУЄ ЯНУКОВИЧА

У столиці заметіль, але близько двох тисяч людей із символікою Партії реґіонів уже тиждень мітингують біля будинку ЦВК. Якщо одразу після виборів телеканали повідомляли, що всі мітингувальники приїхали до Києва з південних і східних областей, щоб підтримати Віктора Януковича, то вже наприкінці тижня площу Лесі Українки заповнили мешканці прилеглих до залізничної лінії міст і сіл: Фастова, Білої Церкви, Ніжина, Конотопа, Коростеня…

Наталія АНТОНЮК,
Євген БУКЕТ

Фото Ксенії ГЛАДИШЕВОЇ

Чоловік у підземному переході на станції метро “Печерська” гаряче пояснював жінкам, що згуртувалися навколо нього: “Завтра збираємося як завжди, на тому ж місці, тоді ж і отримаєте сьогоднішні сто гривень”. Коли ми спробували запитати у цих людей, з якою метою вони стоять під ЦВК, чи задоволені результатами виборів, чим Янукович ліпший за Тимошенко, вони швиденько розбіглися. Але інші учасники мітингу, хоч і знехотя, але ділилися своїми політичними поглядами.

Ольга, 25 років, Київ
Під ЦВК стою, щоб підтримати Віктора Януковича. Ці вибори були чесними, без фальсифікацій, і найважливіше — вони показали, що люди підтримують Януковича, а команда Тимошенко нічого не зможе з цим вдіяти. Під час помаранчевої революції 2004 року була політично нейтральною, але морально підтримувала Ющенка. Часи змінилися — тепер я за Віктора Януковича.

Анна, 36 років, Київська область
Підтримую Віктора Януковича, якому довіряю і який знає, як вивести Україну з економічної руїни. Країна вже давно потребує “сильної руки”, і тому перемога Януковича у президентських виборах закономірна.

Євген, 26 років, Житомир
Чому в снігопад біля будинку ЦВК? Я шанувальник Януковича і, як бачите, мене підтримують. І 2004 року, під час помаранчевої лихоманки, теж підтримував Віктора Януковича.
Олександр, 23 роки, Малин
Уже три дні стою тут за правду. Ми вже відчули недієздатність і неефективність помаранчевої влади, тому потрібно дати шанс новому “чєловєку” — Віктору Януковичу. Українці вже надавали можливість Вікторові Ющенку, за якого і я, й мої друзі стояли на Майдані, змінити державу. І що ж? Він не виправдав сподівань, тому мій вибір сьогодні — Янукович.

Віктор Вадимович, 42 роки, Біла Церква
Приїхав підтримати Януковича — уже півдня біля ЦВК. Результатами виборів задоволений, в політиці Ющенка розчарований, а Тимошенко ніколи не вірив і не повірю. Отож минули часи помаранчевих ілюзій, настав час реальних змін.

Валентина Дмитрівна, 55 років, Коростень
Ми — за нову ідею, Янукович — президент, який працюватиме. П’ять років помаранчевої влади минули, в державі безлад. Тепер нехай Тимошенко погуляє, а Янукович — попрацює.

Олег, 45 років, Луганськ
Віктор Янукович — наш законно обраний Президент. Біля ЦВК ми перебуваємо постійно від самого початку, щоб підтримати його, а ще не хочемо допустити фальсифікацій і махінацій Юлії Тимошенко. Своє не віддамо, чужого не візьмемо. Не хочемо ні на йоту допустити повторення 2004 року.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment