СТУДЕНТИ ВИМАГАЮТЬ: «ТАБАЧНИКА ГЕТЬ!»

На площі перед Львівським національним університетом імені Івана Франка відбулася акція протесту. Про це повідомляють організатори —Конґрес Українських Націоналістів, Молодіжний націоналістичний конґрес, Українська народна рада, ОУМ “Спадщина” та ГО “Борець”. Акція — початок “ПротиТабачної” кампанії за звільнення Дмитра Табачника з посади міністра освіти й науки України, в рамках якої збирають підписи за його відставку.
Схожі акції відбуваються і на півдні України. Як передає кореспондент УНІАН, 13 березня студенти Херсона об’єдналися в осередок громадського спротиву “Табачника геть!” у рамках загальноукраїнської кампанії. Осередок уже випустив перше друковане звернення до херсонських студентів, у якому міститься заклик у всіх навчальних закладах перед початком занять писати на дошках у класах та аудиторіях: “Табачника — геть!” і вивішувати над дверима навчальних закладів плакати такого самого змісту.

* * *
У Тернополі молодіжні організації започаткували Всеукраїнську кампанію “Табачник, іди геть!”, повідомило 13 березня УНІАН. Оргкомітет закликає однодумців писати гасло кампанії у всіх можливих місцях: “Наш метод — масовий громадянський активний спротив в аудиторії чи на кафедрі університету, в школі й перед установами управлінь Міністерства освіти і науки. Напиши на шкільній чи аудиторній дошці, на молодіжному форумі, на асфальті перед входом, на дошці оголошень, всюди, де дозволить уява та не буде порушуватись благоустрій, — “Табачник, іди геть!” Киянам оргкомітет пропонує приклеїти листівку із закликом “Табачник, іди геть!” або схожого змісту перед входом у Міністерство освіти і науки.
Ініціатор кампанії Назар Зелінка розраховує, що її підтримають не лише школярі й студенти, а й учителі та професорсько-викладацький склад ВНЗ. Він висловив переконання, що таку високу посаду не має права обіймати особа, яка відкрито й системно виступає проти єдиної державної української мови, національної історії та соборності: “Табачник неодноразово подавав неправдиві свідчення про ОУН-УПА та її провідних діячів. Лише в останні роки з-під його пера, спільно з комуністом Крючковим, вийшли кілька праць, які повністю суперечать історичній правді та спрямовані на розкол українського суспільства. Табачник також прославився, заперечуючи трактування Голодомору як геноциду українського народу”.
За матеріалами Інтернету

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment