За украЇнську «Кримську свІтлицю»!

Вимагаємо скасувати наказ про звільнення нашого головного редактора і не заважати нам продовжувати працювати на відбудову української державності. Так жадають і читачі, і працівники “Кримської світлиці”. Такої думки всі прогресивні люди Криму й України. “Кримській світлиці” — кримську землю, кримське повітря, кримське сонце, кримський український дух!
ukrslovo.blogspot.com

ЛЕОНІДУ ПИЛУНСЬКОМУ

Пане Пилунський!
Якби Ви були читачем “Кримської світлиці”, то не прийшли б руйнувати шановану, улюблену газету.
Якби Ви були професіоналом рівня головного редактора “Кримської світлиці” Віктора Качули, то не дозволили б собі сісти на його місце (із прагматичних і морально-етичних міркувань).
Якби Ви були законослухняною людиною, то не стали б порушником Закону “Про захист прав споживачів”, вдавшись до підміни друкованої продукції й постачання того, що Вам не замовляли передплатники газети.
Якби Ви були уважною людиною, то повинні хоч самому собі відповісти на питання: “Чому із трьох засновників газети її долю вирішує тільки один з них і в сумнівний спосіб? Наскільки це відповідає установчим документам?”
І нарешті, чого Вам не вистачало (без сумніву, Ви вважаєте себе розумною людиною), що Ви потрапили до компанії пана Анатолія Сєрикова, який, як тепер здається, застосував звичайну схему знищення газети: нез’ясоване падіння накладу з 10 880 до 2 500 примірників у другому півріччі 2009 року, спотворення вартості передплати, вимоги щодо скорочення штату як засіб для звільнення головного редактора — і все це під пресом відсутності бюджетного фінансування навіть на оренду приміщення в той час, коли в його газеті “Культура і життя” закордонні поїздки можливі навіть для позаштатних працівників (наприклад, дев’ятнадцятирічної студентки), про що ми дізналися з “подарунка” цього пана.
Саме з цього подарунка — першого числа “Культури і життя” стає зрозуміло, що той друкований продукт, який Ви, пане Леоніде, назвали запозиченою назвою і випускаєте лише з січня 2010 року (а ніяк не з грудня 1992-го) — тільки уламок тижневика “Культура і життя” для тимчасового використання його як реклами.
Сподіваюся на гідну відповідь, якщо Ви бажаєте засвідчити, що Ви порядна людина.
Єдиний можливий шлях для цього — це Ваша добровільна відставка як потреба самоповаги і виходу з ганебної гри зі щирим бажанням допомоги відновленню газети “Кримська світлиця” та В. Качули на посаді її головного редактора.
Вважаю, що засновники газети, права яких було порушено, мають разом вжити заходів щодо відповідальності покарання руйнівників і загарбників газети “Кримська світлиця”. Щоб руйнівникам з їхнім ребрендингом не кортіло топтати ті духовні паростки, які вони самі не здатні зростити.
Боронімося разом від ГМО в будь-якій сфері життя. Не припускаю, пане Леоніде, що Ви залишите мій лист без уваги і розраховую на Ваші дії та Ваше мужнє слово на сторінках тижневика “Слово Просвіти” як одного із засновників.

Л. Калашник
м. Старобільськ, Луганська обл.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment