НОВИНИ

Президентові України
Віктору Януковичу

Шановний Вікторе Федоровичу!
28 березня 2010 року віце-прем’єр-міністр України Володимир Семиноженко публічно, в ефірі телевізійної передачі “Шустер Live” заявив, що влада розглядає можливість створення союзної держави у складі Росії, Білорусі й України й агітував за утворення такої держави. Очевидно, що намір створення союзної держави — посягання на державний суверенітет і територіальну цілісність України, гарантом яких Ви є. Однак, попри це, а також те, що висловлювання В. Семиноженка викликали величезне збурення у суспільстві, Ви не засудили цих антиконституційних закликів.
Від імені Української республіканської партії “Собор” закликаю Вас дати публічну оцінку закликам віце-прем’єр-міністра України Володимира Семиноженка про утворення союзної держави.
Анатолій МАТВІЄНКО,
голова Української республіканської партії “Собор”,
народний депутат України

ЯНУКОВИЧ РОЗКРИТИКУВАВ СЕМИНОЖЕНКА

Президент Віктор Янукович вважає, що віце-прем’єр Володимир Семиноженко не мав права заявляти про можливість союзу України, Росії й Білорусі. “Україна активно інтегрується в Європейський Союз. І цей стратегічний напрям зафіксовано, у тому числі й у моїх неодноразових заявах як президента” — наголосив Янукович.

ТАБАЧНИК ХОЧЕ СКАСУВАТИ ДУБЛЯЖ УКРАЇНСЬКОЮ

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник виступає за скасування українського дубляжу іноземних фільмів і телепередач. “Я, скажімо, виступав і виступаю — не тільки в опозиції — проти обов’язкового обмеження показу фільмів російською мовою, англійською, французькою… Я вважаю, що кінопрокатник, який вклав у реконструкцію кінотеатрів великі гроші, має право вибирати”, — сказав Табачник в інтерв’ю “Эху Москвы”. На його думку, “держава повинна підтримувати українську мову тим, що давати дотацію на гарні дитячі мультфільми українською мовою, на дитячі книжки. Допомагати, але не нав’язувати, не вбивати!” — заявив Табачник. На питання, чи буде він прихильником скасування “цих обмежень щодо фільмів”, міністр відповів: “Я буду прихильником скасування обмеження і щодо фільмів, і щодо телеканалів. Я вважаю, що не повинна держава керуватися заборонною позицією”. Крім того, Табачник виступає проти обмеження мовлення російських телеканалів на території України.
“Українська правда”

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment