НАЦІОНАЛЬНІ ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Василь НОВОРИНСЬКИЙ,
м. Краматорськ,
Донецька область

О, Краю наш! О, Україно!
Чи мало так сердець горіло
До тебе найсвятішою любов’ю,
Тобі офіруючи душу й тіло?..

Іван Франко

Звернення депутатів Краматорської міської ради до Віктора Януковича, підписане міським головою Геннадієм Костюковим і опубліковане в органі Краматорської міської ради газеті “Краматорская правда”(ч. 14, 2010) із закликом “зупинити процес героїзації нацистських злочинців і їх посібників-колабораціоністів” — скасувати Указ президента України Віктора Ющенка від 28.01.2010 № 75/2010 “Про вшанування учасників боротьби за незалежність України у ХХ столітті”, Указ президента від 20.01.2010 № 46/2010 “Про присвоєння Степанові Бандері звання Героя України”, а також Указ президента “Про присвоєння звання Героя України Романові Шухевичу” до 100-річчя від дня його народження і “зупинити спроби перегляду історії Другої світової війни і рішення Нюрнберзького трибуналу” викликає подив у кожного національно свідомого громадянина України. Такий псевдоісторичний документ (а він так чи інакше стане надбанням істориків), крім сорому за невігластво, жодного почуття не викликає.
Найбільш жаль молоде покоління українців — дітей та онуків наших горе-депутатів, котрі народились уже у незалежній державі Україна і через політичний космополітизм і вчинки своїх батьків колись згорятимуть від сорому серед однолітків — справжніх синів-патріотів України. Так неодмінно буде, панове депутати! А може, ви хочете, щоб ваші нащадки в усьому наслідували вас і були на вас схожі? Все буде на вашій совісті. Україна буде національною, вільною і незалежною державою українців, у якій кожний громадянин матиме рівні права. Час працює на українців. Україні бути!
Дивно, що міський голова, що, як і інші донецькі реґіональні керівники, теперішні високопосадовці, отримав від колишнього президента України державну нагороду, погодився від імені депутатів добровільно взяти на себе тяжкий гріх перед українською нацією — безапеляційно підписав це “Звернення”. Політична провокація, ініційована певними закордонними шовіністичними силами зі Сходу і  Заходу, за активного сприяння доморощених сепаратистів-п’ятиколонників, націлена на подальший штучний розкол українського суспільства і політичну дестабілізацію у державі.
Уже саме формулювання мотивів “Звернення” красномовне. Усе в стилі старої “мудрої й направляючої” — від імені народу. З тими самими брехливими радянськими штампами: “вороги народу”, “фашистські прислужники”, “колабораціоністи” тощо. Щоб догодити колишній метрополії, випустили стару комуністичну пару, що погано пахне, і — більш нічого.
Що стосується скасування указів президента України Віктора Ющенка про вшанування учасників боротьби за незалежність України у ХХ столітті та присвоєння звання Героя України Степанові Бандері й Романові Шухевичу до 65-ої річниці перемоги у Другій світовій війні, то сьогодні, у ці скорботні для всього людства дні, хоч би як тиснули на нового президента Віктора Януковича наші старі “доброзичливці”, він не посміє цього зробити.
Інакше — не бути переможцю президентських виборів 2010 року не те що президентом всієї України, яку він обіцяв об’єднати, а й навіть представником тієї частини громадян, що за нього проголосувала.
Попри дії наших ідеологічних супротивників, невмируща історична пам’ять про справжніх Національних Героїв — вірних Синів України житиме вічно!

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment