У НАЙКРАЩИЙ ПЕРІОД ЖИТТЯ

Михайлина БОДНАР,
голова обласної організації “Жіноча громада”,
м. Івано-Франківськ

Засіяне у дитячі душі добірне зерно проростає світлом любові. Ось чому обласна організація “Жіноча громада” одним із пріоритетних завдань вважає допомогу дитині, особливо тій, яка не має належної підтримки батьків.
Нещодавно в області відбувся ІІ Благодійний дитячий фестиваль “Мистецький храм”, учасниками якого були сироти, вихованці дитячих будинків та інтернатів, з багатодітних, неповних і малозабезпечених сімей, діти, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків. Переможцями стали коломиянка Христинка Васкул та Іринка Стецько з обласного центру. Тішимося успіхами нашої підопічної Оксани Андрусишин, яка навчається в Одеській юридичній академії.
Робимо все для того, щоб українські традиції продовжували наші діти: разом з ними беремо участь у різних заходах, які проходять у місті до Різдвяних, Великодніх свят, Миколая, Дня Матері, Дня Батька, в українських вечорницях.
Нині опікуємося молодою сімейною парою Ольги, яка виросла сиротою, та Володимира Кучерів. Радіємо разом з ними, що виховують уже четверо власних синів. Серед татів, які самостійно виховують дітей, — Петро Соколик із Ямниці. Його нагороджено за нашим поданням відзнакою “За сумлінне батьківство” Міністерства у справах сім’ї та молоді.
Підтримуємо тісні  стосунки з дитячими колективами садочка “Пізнайко”, школою-садком № 7,  фізико-технічним ліцеєм та ЗОШ № 7, часто залучаємо їх до участі в наших заходах.
Тішить, що завжди маємо порозуміння з обласною владою, зокрема з управлінням у справах сім’ї та молоді, яке й на цей раз посприяло, щоб дитяче свято не обійшлося без солодощів. Тож маємо разом дбати про тих, на чиї плечі ляже майбутнє України, про цвіт нації, про нове покоління громадян.

Related posts

Leave a Comment