КОАЛІЦІЯ — ОПОЗИЦІЯ — ПОЗИЦІЯ

Юрій ІЛЛЄНКО

Фарширована тушками неконституційних націонал-демократів кримінально-олігархічна коаліція у пожежному режимі розставляє свої рейдерські кадри біля кожного владного важеля, занурює своїх банкірів-мародерів у кожен грошовий потічок, інтегрує менеджерів-русифікаторів на чати не лише в кожний потужний інформаційний канал, а навіть у кожну початкову школу.
Керована з Кремля нескінченна війна українству набирає шалених обертів. Зовні (для цілого світу) війна має виглядати як реформування суспільного ладу по боротьбі з бідністю і корупцією. “Україна для людей” — оголосив новий тридцятивідсотковий президент, бо “Україна для українців” для Кремля звучить як вирок кінця царсько-більшовицько-путінської імперії.
Коаліції протистоїть ціле гроно опозицій. Опозиція (Ю), опозиція (Я), опозиція (К). Майже кожна опозиція оголосила про створення опозиційного уряду. Виглядає красиво. Для багатьох навіть обнадійливо. Мовляв, уся надія на те, що ті опозиції гуртом, якщо не завалять кримінальну коаліцію, то не дадуть “ворам у законі” жодного шансу робити свою чорну справу з руйнації України в Україні. Аби ж то так! Насправді опозиція, особливо (Ю), лише вміло рядиться в національні українські шати, аби отримати підтримку українського виборця на майбутніх виборах. Опозиція (Ю) перебрала на своє озброєння майже всю риторику і термінологію націоналізму, майже дослівно використовує тези з “Програми захисту українців” ВО “Свободи”, при чому ще й звинувачує ВО “Свободу” в усіх можливих і неможливих гріхах. Насправді всі опозиції єдині в одному — вони втратили владу, їх відштовхнули від “корита”, повінь грошових потоків затопив інші банківські рахунки — рахунки коаліції. Хижаки не поділили здобич. Здобич для них — Україна.
Усім сущим в Україні — і мертвим, і живим, і ненарожденним, як казав батько нації, — треба нарешті зрозуміти й усвідомити: і коаліція, і опозиція реальні вороги України, хоч би якими брехливими патріотичними гаслами вони прикривали свою справжню хижацьку, кримінальну, олігархічну, корумповану сутність. Інтерес їхній в Україні очевидний як ніколи — земля, гроші, надра, інформаційний простір — уся Україна гамузом, але без українців. Бо українці в Україні це те, що поки що заважає окупаційній владі кремлівській коаліції-опозиції остаточно привласнити і землю, і гроші, і надра, і історію, й інформацію. Щоб знищити українців в Україні, треба остаточно знищити українську мову. Водночас боротьба з мовою — відволікаючий маневр від рейдерських атак на економічний устрій держави, яка ледь тримається на хирлявих ніжках економічної руїни, і, на жаль, сильнодіючий наркотик для розгнузданих дій кремлівських емісарів-розпалювачів українофобії.
ВО “Свобода” залишилася одна-однісінька на вщент зруйнованому за вісімнадцять років усіма владними хижаками під керівництвом кремлівських ляльководів правому фланзі української політики. ВО “Свобода” вийшла з пекла спроб знищення національної ідеї як ніколи монолітною, загартованою і постійно зростаючою. ВО “Свобода” загартувала політичну волю в тих випробуваннях. Тому на плечі ВО “Свободи” лягає вся відповідальність за майбутнє України. Через це ВО “Свобода” не може бути ще в одній, третій, п’ятій чи то десятій з опозицій, хоч би в опозиції і до всіх, хто ненажерними іклами рве на частини тіло України.
ВО “Свобода” від самостановлення має національну позицію, закріплену в “Програмі захисту українців” і політичну волю, яка об’єднує всіх її бійців в єдиній меті — розбудові Великої Національної Держави Україна. Саме національна позиція і політична воля ВО “Свободи” є тим політичним і організаційним плацдармом, з якого буде здійснено переможний штурм і хижацької коаліції, і ще більш хижацьких опозицій.
Непохитна позиція націоналістів ВО “Свободи” — це той плацдарм, з якого почнеться переможний наступ.

Травень,  2010 р.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment