КОЛИ Ж ПОСТАНЕ ПАМ’ЯТНИК ГЕРОЯМ КРУТ?

Київська міська рада
Київська міська державна адміністрація
Головне управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища

Голові Всеукраїнського товариства “Просвіта”
Мовчану П. М.

Шановний Павле Михайловичу!
На виконання доручення Київського міського голови від 18.02.2010 р. № 5632 у Головному управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища розглянуто питання облаштування території, прилеглої до Аскольдової могили, та вшанування пам’яті Героїв Крут.
Повідомляємо, що Головне управління ще у 2004 році на виконання спільного рішення Міністерства культури і туризму України, Державного комітету України з будівництва та архітектури і виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) “Про оголошення замовленого бліц-конкурсу на кращий ескізний проект пам’ятника Героям Крут у         м. Києві” визначило місцерозташування пам’ятника, надало Управлінню з питань мистецтв Міністерства культури і туризму України викопіювання з топографо-геодезичного плану території місця розташування вищезгаданого пам’ятника та взяло участь в роботі журі конкурсу на кращий ескізний проект пам’ятника Героям Крут. За результатами конкурсу визначено проект-переможець, авторська група якого була залучена до розроблення проектної документації.
Слід зазначити, що під час остаточного визначення місця встановлення пам’ятника виникла потреба уточнити місце зруйнованої могили загиблих Героїв Крут біля Аскольдової могили в Печерському районі м. Києва. З цим питанням Головне управління у липні 2004 року офіційно зверталось до Головного управління охорони культурної спадщини.
Розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 18.02.2006 № 259 “Про спорудження пам’ятника Героям Крут на Парковій дорозі у Печерському районі” замовником на проектування та виконання робіт зі спорудження пам’ятника було визначено Комунальне підприємство “Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт”.
На даний час замовник не надавав на розгляд до Головного управління проектну документацію. У разі надходження проектної документації на спорудження згаданого пам’ятника та облаштування прилеглої до нього території Головне управління розгляне її в установленому порядку.
З повагою
в. о. начальника С. Броневицький

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment