День НезалежностІ — свЯткуЄмо по–украЇнськи!

Звернення Івано-Франківського міського об’єднання ВУТ “Просвіта” ім. Т. Шевченка

Шановні краяни! Уже вп’яте правління Івано-Франківського міського об’єднання ВУТ “Просвіта” ім. Т. Шевченка звертається до жителів і гостей міста з пропозицією: День Незалежності України святкувати в українському національному одязі.
Відзначаймо наше свято суверенності й свободи в єднанні, злагоді та роздумах про себе і країну, в єдиному пориві і прагненні щоденною працею розбудовувати Україну. Нехай в цей день вишивка, національний одяг об’єднує нас.
Міське об’єднання товариства “Просвіта” в День Незалежності просить підтримати наш почин — берегти та примножувати українські традиції. Закликаємо вас, шановні краяни та гості міста, виховуйте молодь в любові до національного, будьте взірцем для неї. Поєднуйте давні традиції з потребами сьогодення. Одягайте вишиванки, придбайте їх для своїх дітей і онуків. Хай у виконанні національного обов’язку ніщо не зупинить нас!
У День Незалежності України разом із сім’єю та сусідами запрошуємо всіх, одягнених у національні костюми та вишиванки, зареєструватися на Вічевому майдані з 11.00 до 14.00 та взяти запрошення для участі в конкурсі: “Українська родина в національних костюмах”, який відбудеться в Народному домі “Просвіта” о 18.00.
Для участі в конкурсі можна зареєструватися та отримати запрошення і напередодні.
Звертаємося з проханням до міського голови Віктора Анушкевичуса, до секретаря міської ради Василя Бойчука, до депутатів міської ради, власників транспортних засобів, приватних перевізників: у День Незалежності України для жителів і гостей міста в національному одязі організувати 24 серпня безкоштовний проїзд на маршрутах міського транспорту.
Пропонуємо владі, всім організаціям та партіям демократичного спрямування, підприємцям і керівникам трудових колективів і установ підтримати нашу ініціативу: взяти участь в організації конкурсу та нагородити подарунками його переможців. Звертаємося до всіх шанувальників рідного слова, членів Національних спілок письменників, журналістів і художників із проханням стати учасниками та подарувати сувенір (книжку) переможцям конкурсу.
Охочим підтримати наш почин в організації проведення свята та взяти в ньому участь просимо звернутися в міське об’єднання ВУТ “Просвіта” ім. Т. Шевченка (вул. М. Грушевського, 18), “Народний дім “Просвіта”; телефони: 2-57-91; 75-05-86.

Василь БОЙКО,
голова Івано-Франківського міськоб’єднання ВУТ “Просвіта” імені  Т Шевченка, професор, академік
Наталія СИНИЦЯ,
відповідальний секретар

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment