НА ЗАХИСТ ІВАНА СУСЛОВА

Президентові України
В.Ф. Януковичу

Шановний пане Президенте!

Звертаємося до Вас у зв’язку з тією війною, яку розпочали представники влади на Київщині проти відомого мецената і підприємця І. М. Суслова, директора агрокорпорації “Сквира”.
В іншій країні Іван Суслов був би національним героєм. Узявши занедбану територію на берегах річки Роставиці в селі Буки, він вибудував там справжній дивоград. Поміж високомистецьких архітектурних споруд особливо вирізняється храм св. Євгенія, який побудовано в традиціях українського бароко. Творці його — разом із І. М. Сусловим — відзначені Державною премією України.
Не тільки з усієї України, а й із багатьох країн світу побувало тут чимало людей, які були вражені всім тим, що створив цей чоловік. А ще особлива сторінка його добрих діянь — “Центр розвитку дитини”, де знайшли батьківське тепло, соціальний захист, а також упевненість у завтрашньому дні 24 знедолені дитини. “Центр розвитку дитини” може служити яскравим еталоном того, якими мають бути такі заклади. Але, на жаль, він існує в однині як абсолютний унікат.
Ще треба додати, що Суслов —не просто активний член Ліги українських меценатів. Він веде величезну благодійницьку діяльність. Маса культурних заходів — і в районі, і в столиці — відбулися за його щедрої підтримки. Він допоміг з’явитися в світ багатьом важливим книгам. Такі діяння сприяють утвердженню високої моралі й національному будівництву.
Окрема тема — понад п’ять тисяч робочих місць, які створив підприємець Суслов, величезні суми податків, які платить агрокорпорація “Сквира”.
Дивно й обурливо спостерігати, як цього видатного чоловіка цькують у ЗМІ, чути, як його терзають представники влади. Ми не такі наївні, щоб не розуміти, що взято курс на знищення Суслова.
Шановний пане Президенте! Ви можете врятувати ситуацію, взявши під захист талановитого підприємця й мецената, який тисячу разів заслужив на нормальне, об’єктивне ставлення до нього. Невже це так буде й надалі, що того чоловіка, який складає золотий запас нації, ось так топтатимуть?!

З повагою

Володимир Загорій,
президент Ліги українських меценатів, голова Наглядової ради ЗАТ “фірма “Дарниця”, доктор фармацевтичних наук, професор

Михайло Слабошпицький,
виконавчий директор Ліги українських меценатів, секретар Ради Національної спілки письменників України, Лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка,

Володимир Базилевський,
Анатолій Дімаров,
Дмитро Іванов,

лауреати Національної премії ім. Т. Шевченка

Павло Мовчан,
голова Всеукраїнського товариства “Просвіта”, депутат Верховної Ради, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка

Віктор Баранов,
голова Київської організації НСПУ

Степан Горлач,
член Канадського товариства приятелів України
(Торонто)

Михайло Гоян,
лауреат премії ім. Є. Чикаленка та Д. Нитченка
(Аделаїда, Австралія)

Поділись і насолодись:
 • Blogosvit
 • del.icio.us
 • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
 • Facebook
 • Google
 • LinkedIn
 • MyNews
 • Роздрукуй на пам’ять!
 • Technorati
 • TwitThis

Related posts

One Thought to “НА ЗАХИСТ ІВАНА СУСЛОВА”

 1. Сквирянин

  Дуже смішно і гірко читати такі листи. Автор жодного дня не жив на Сквирщині і тому просто не може знати всієї правди про нашого “мецената”.
  Іван Суслов загарбав під себе весь район. Він розвалив єкономіку району. Сквирський молокозавод лежить в руїнах, “Яшма”-розрізана на шматки. Ще десятки дрібніших підприемств. Кожен житель Сквирського району розкаже Вам про нашого “благодійника”. Не смішіть людей. Такі як він повинні сидіти в тюрьмах. Так він створив притулок для дітей, це було найменше що можна було зробити щоб хоч трохи виправдатись перед людьми. “Дивоград”-побудований для власної втіхи. На гроші вкрадені в людей. І це правда. Запитайте у будь кого. Ще раз прошу не смішіть людей. Не потрібно робити з “царька” районного маштабу великої людини. Це АБСУРД

Leave a Comment