КОМУ ДОБРЕ І ВЕСЕЛО ЖИВЕТЬСЯ В УКРАЇНІ?

Володимир ПІПАШ,
депутат Закарпатської обласної ради

Нещодавно прем’єр М. Азаров, радіючи, видав фразу: “Жіть стало лучше, жіть стало вєсєлєє!”. І багатьом пригадалося, що не Азаров її автор. Він процитував Й. Сталіна, який промовив ці слова в листопаді 1935 р. Тоді, почувши їх від Сталіна, населення СРСР від жаху заціпеніло. Адже тільки-но мільйони українців було винищено Голодомором, а вже почали набирати обертів репресії проти інтелігенції. Усі й так залякані, а тут диктатор повідомляє: “Жіть стало лучше, жіть стало вєсєлєє!”. Населення зрозуміло це так, що слід чекати ще гіршого.
І не помилилося. Розпочався 1937 рік! Розстріляли сотні тисяч, величезна країна була перетворена на концентраційний табір. Людоїду Сталіну було “весело” і “хорошо”.
Від чого ж так “весело” і “добре” стало Азарову, що він вирішив поділитися радістю із народом, повторивши сталінську фразу? Чи він усе-таки, за прикладом зловісного Йосі, вирішив нас налякати, попереджаючи: “начувайтеся, ще не це вам буде!”.
Мабуть і те, й інше. Азарова аж розпирає від щастя, що Партії реґіонів удалося, скориставшись егоїзмом, недолугістю й гризнею “помаранчевих” “вождів” та, обдуривши народ, перемогти на президентських виборах. Адже олігархам від ПР відкрилася “золота жила” для грабунку України та її народу. Як не радіти?
Як не радіти Азарову, що вдалося прийняти бюджет і Податковий кодекс, згідно з якими зафіксовано механізми збагачення найближчих друзів та за рахунок ще більшого знедолення населення, пограбування дрібного та середнього бізнесу? Адже найбагатші в Україні стануть ще багатшими. Дарма, що абсолютна більшість населення — люди бідні і стануть ще біднішими, що невеличкий “середній клас” скоротиться, збанкрутує, збідніє. Як не сяяти, коли, нарешті, вдалося розпочати реалізацію виплеканої мрії — ліквідацію незалежності України?
Як не веселитися, коли Медведєвим та Януковичем підписані харківські угоди щодо Чорноморського флоту Росії. Минулося! Вдалося здати національні інтереси України! І “хахли” повірили, що це — задля того, аби був “дешевий газ” та щоб — в жодному випадку! — не дорожчали комунальні послуги. “Головний соціальний ефект — не будуть підвищуватися ціни на ЖКГ, на газ для населення, що для мене особливо важливо”, — заявив тоді В. Янукович. Наївні! Дешевий газ буде тільки для підприємств своїх “Людей”. Бо ж існує партійне гасло ПР: “Україна для Людей!”. А “Люди” — це ті, хто свої! Народ же хай платить сповна. На те він і народ. На те вони і “хахли”.
Азарову весело, бо минуло кілька місяців і власні запевнення: “щоб ні в якому випадку не дорожчали комунальні послуги” — можна викинути на смітник. Із серпня нинішнього року газ для населення, а за ним інші послуги дорожчають на п’ятдесят відсотків. Із квітня наступного — знову зростання на 50 % (тобто ціна газу загалом зросте навіть не вдвічі, а на 125 %). І дарма, що в Україні достатньо власного дешевого газу, якого вистачає на потреби населення та підприємства ЖКГ. Адже свої “Люди” повинні заробити й на українському газі. Хай багатіють!
Стрімко дорожчають продукти харчування, передусім овочі, крупи, подорожчав і далі дорожчатиме хліб. З наступного року збільшиться вік виходу на пенсію жінок.
Що не ростиме, так це зарплати і пенсії. Їх вирішено “заморозити”. Щоб “Люди” — кошти могли зекономити. Адже Україна Партії реґіонів — не для народу. Вона для “Людей”, тобто олігархів, що вбачають у ній не Батьківщину, а колонію, чужу країну, з якої лише слід викачувати ресурси, не народ, а населення, з якого слід висмоктувати всю живодайну силу.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment