ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА «ПРОСВІТА» ім. Т. ШЕВЧЕНКА ОПРИЛЮДНИЛА СВОЮ ПОЗИЦІЮ ЩОДО ВИБОРІВ У ЗАКАРПАТТІ

Володимир ПІПАШ,
голова Закарпатського обласного об’єднання ВУТ “Просвіта” ім. Тараса Шевченка

У четвер, 7 жовтня, в Ужгороді відбулося засідання правління Закарпатського обласного об’єднання ВУТ “Просвіта” ім. Тараса Шевченка. На ньому було розглянуто питання виборів до місцевих органів влади 31 жовтня 2010 р.
Після обговорення було прийнято звернення до виборців Закарпаття та звернення до виборців м. Ужгорода.

“Не дамо антинародному режимові зміцнитися!”

Звернення Закарпатського обласного об’єднання ВУТ “Просвіта” ім. Т. Шевченка до закарпатців щодо виборів до обласної та інших рад області

Шановні закарпатці!
Ви впевнилися у тому, що режим Януковича проводить антинародну політику, яка спрямована на знедолення абсолютної більшості населення України та збагачення на цій основі невеликої купки олігархів. Започатковано знищення демократії, встановлення тоталітарного олігархічного режиму, проведення зросійщення України, де українці, представники інших національних меншин стануть “громадянами третього сорту”. Під загрозою сама незалежність України, під сумнів ставляться наші сподівання, що життя таки колись покращиться.
Режим базується на коаліції, в яку входять Партія регіонів, Компартія України та Народна партія. Ще одну провладну партію — “Сильну Україну” — створює віцепрем’єр С. Тігіпко. На місцевих виборах 31 жовтня партії, які представляють олігархічний режим, намагатимуться здобути депутатські місця у радах. Це дозволить режиму Януковича закріплюватися у місцевих представницьких органах влади.
Враховуючи зазначене та сподіваючись на Вашу мудрість, закликаємо не голосувати за партії та кандидатів від партій у мажоритарних округах на виборах до Закарпатської обласної та інших рад, які представляють режим Януковича. А саме: не голосуйте за список кандидатів Партії регіонів (Януковича—Азарова), Комуністичної партії України (Симоненка), Народної партії (Литвина), “Сильної України” (віцепрем’єра Тігіпка) та кандидатів у мажоритарних округах від них. Адже, погодившись балотуватися від цих реакційних партій, кандидати, ставши депутатами, зобов’язані будуть виконувати ідеологічні програмні настанови та вказівки своїх вождів. Запам’ятайте, що голосуючи за них, Ви підтримуєте режим Януковича!
Закарпатці! Не дамо антинародному режимові зміцнитися!

Позиція Закарпатського обласного об’єднання ВУТ “Просвіта” ім. Т. Шевченка щодо кандидатів, які балотуються на посаду Ужгородського міського голови

Шановні ужгородці!
Сьогоднішні реалії з виборів міського голови Ужгорода разюче нагадують ситуацію з недавніми (позачерговими) виборами міського голови Києва. Тоді більшість киян були рішуче налаштовані проти мера“космонавта”, кандидата на посаду київського міського голови Черновецького. Однак через розтягування голосів виборців серед інших кандидатів найбільше голосів отримав саме “космонавт”, і знову очолив столицю України. Більшість киян ганьбляться свого мера, однак вдіяти нічого не можуть.
Абсолютна більшість ужгородців рішуче налаштована проти того, щоб міським головою обласного центру знову став С. Ратушняк, адже знають, що той довів Ужгород до катастрофічного стану. Відомо їм і про специфічні схильності психіки цієї людини, яка визначає таку ж поведінку…
Однак абсолютно реальним є “розтягування” голосів серед кандидатів. На це і розрахована технологія виборчої кампанії Ратушняка, який має на меті “спалити” голоси виборцівантиратушняківців, своїх “технічних” кандидатів. Сам нинішній міський голова розраховує на підтримку виборців із “певної” категорії громадян, яка проголосує за нього з тих самих причин, з яких “певна” категорія виборцівкиян проголосувала за Черновецького.
Тож закликаємо не піддатися технології Ратушняка, бо знову матимемо його за мера. Адже другого туру не буде. Переможе той кандидат, який набере хоча б на один голос більше. Тоді хоч і будемо ганьбитися такого очільника міста, але нам залишиться ображатися лише на самих себе.
Об’єктивна оцінка ситуації та рейтингу кандидатів засвідчує, що єдиний, хто може скласти конкуренцію Серію Ратушняку та перемогти на виборах, є Віктор Погорєлов. Тож, розраховуючи на ваш досвід та політичну мудрість, закликаємо за нього проголосувати. Впевнені, що іншого вибору в тих, хто не хоче, щоб Ратушняк і далі був мером, припинилося знищення нашого міста, просто немає. Вважаємо, що В. Погорєлов зупинить деградацію Ужгорода, закладе підвалини його розвитку.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment