ЗАПРОШУЄМО ДО ПРОЕКТУ «ПРАВОВА КРАЇНА»

Геннадій АВІЛОВ,
голова міської організації “Просвіти”, м. Горлівка Донецької обл.

21 вересня стартував проект Агентства міжнародного розвитку США (USAID) “Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні “Правова країна”. Проект “Правова країна” здійснюється компанією Менеджмент Сістемс Інтернешнл (МSI) у партнерстві з українськими юридичними компаніями, НУО, професійними юридичними спілками та студентськими юридичними клініками задля формування мережі партнерів проекту, які покращуватимуть доступ до правосуддя найбільш незахищених та найменш охоплених правовою допомогою груп населення в Україні.
На заході були присутні народні депутати України, представники Міністерства юстиції України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства з питань праці і соціальної політики; донорських організацій, правових організацій, юридичних клінік, юридичних компаній, юридичної спільноти, члени неурядових громадських організацій.
З привітальною промовою виступив Джон Теффт, Посол Сполучених Штатів Америки в Україні (на фото).
Під час заходу учасники отримали інформацію про проект “Правова країна” та його завдання, обговорили перспективи діяльності Проекту, обмінялися досвідом та поспілкувалися з колегами та партнерами.
Юридичні послуги “про боно” надаються безкоштовно і не містять у собі будьякої іншої благодійної діяльності, яка не пов’язана з безпосереднім застосуванням навичок юристів, зокрема фінансування різних програм та проектів або організації та проведення заходів, передання в дарунок будьяких речей чи коштів й таке інше.
“Про боно” походить від латинського pro bono publico (заради суспільного блага). Це діяльність, яка пов’язана з наданням професійної допомоги благодійним, суспільним та іншим некомерційним організаціям, а також приватним особам, що не можуть подібну допомогу оплатити самостійно.
Планується сформувати тематичні коаліції у сферах трудових відносин, охорони здоров’я та захисту прав власності.
Міська організація ВУТ “Просвіта” імені Тараса Шевченка міста Горлівки Донецької області увійшла до коаліції з надання послуг у сфері трудових відносин. Наразі Горлівська “Просвіта” допущена до участі у конкурсі з відбору координатора коаліції, до якої увійшло 15 громадських організацій зі всієї України, та інтенсивно займається розробкою власного проекту діяльності коаліції.
З питань роботи коаліції та проекту “Правова країна”, з питань надання допомоги, інформації та консультацій ласкаво просимо до Горлівської “Просвіти”: (prosvita@email.com).

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment