На здобуття Міжнародної літературно-мистецької премії імені Олени Теліги

Всеукраїнське жіноче товариство імені Олени Теліги та Комітет фундаторів Міжнародної літературно-мистецької премії імені Олени Теліги повідомляють, що до 31 січня 2011 року оголошується висунення творів на здобуття цієї премії.
Премія заснована Всеукраїнським жіночим товариством імені Олени Теліги з метою вшанування пам’яті видатної поетеси-патріотки та відзначення творчості відомих українських письменників, діячів культури та мистецтва за високоталановиті твори, у яких художніми засобами відтворено духовний світ українців, саму Україну, її історію і сучасність, високі гуманістичні ідеали.
Кандидатури на здобуття Міжнародної літературно-мистецької премії імені Олени Теліги можуть подавати обласні осередки товариства імені Олени Теліги, Провід товариства, кафедри університетів, редакції літературно-мистецьких видань, творчі спілки та їхні обласні відділення, а також Комітет фундаторів Премії.
До подання на здобуття премії слід додати три примірники книжок (для письменників), репродукції картин, слайди, буклети (для художників), аудіозаписи, відеозаписи (для музикантів, композиторів, артистів), а також оригінали чи ксерокопії публікацій, у яких надано професійну оцінку тим високохудожнім творам літератури і мистецтва, що висунуті на здобуття премії.
Документи необхідно подати до 31 січня 2011 року на адресу: Всеукраїнське жіноче товариство імені Олени Теліги, вул. Івана Мазепи, 6, м. Київ 01010.
Журі конкурсу на здобуття премії імені Олени Теліги
Телефон для довідок: (044) 280 16 75

Положення про Міжнародну літературно-мистецьку премію імені Олени Теліги
Міжнародна літературно-мистецька премія імені Олени Теліги (далі — премія) заснована Всеукраїнським жіночим товариством імені Олени Теліги з метою вшанування пам’яті видатної української поетеси, громадської діячки, борця за незалежність України Олени Теліги і пошанування визначних діячів літератури і мистецтва.
Премією щороку відзначаються відомі в Україні та за її межами громадські діячі, митці за лицарство в житті, подвижницьку діяльність в ім’я України, які створили високохудожні твори в галузі літератури, мистецтва, публіцистики, що є визначним внеском у духовне життя українського народу, збагачують його історичну пам’ять, утверджують високі гуманістичні ідеали.
Премією можуть бути нагороджені іноземні громадяни.
Премія присуджується одній особі щороку.
Особам, удостоєним премій, присвоюється звання “Лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії імені Олени Теліги”, вручається Диплом та грошова частина премії. Розмір її визначається громадським комітетом кожного року.
Повідомлення про присудження премії публікується в пресі, оголошується по радіо і телебаченню.
Диплом лауреатам вручається в урочистій обстановці.
Склад журі не розголошується.

Склад Комітету Фундаторів
Міжнародної літературно-мистецької премії імені Олени Теліги:
Микола ПЛАВ’ЮК — останній Президент України в екзилі, Голова ОУН;
Анатолій МАТВІЄНКО — народний депутат України, голова Української Республіканської партії “Собор”;
Стефан РоманІв, Генеральний секретар Світового Конґресу Українців, Голова Проводу ОУН (р), (Австралія);
Аркадій ЖУКОВСЬКИЙ, Голова НТШ на Європу, іноземний член НАН України (Франція);
Ольга КОБЕЦЬ, Почесна Голова Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги, народний депутат України ІV скликання;
Тарас ПІДЗАМЕЦЬКИЙ, Голова Українського Національного Об’єднання (Канада)

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment