ЗАКЛИКАЄМО ДО СПІВПРАЦІ

img_1375ГОЛОВАМ ПАРТІЙ, РУХІВ, СПІЛОК, громадських ОРГАНІЗАЦІЙ НАЦІОНАЛЬНО-ДЕМОКРАТИЧНОГО СПРЯМУВАННЯ

Всеукраїнське товариство “Просвіта” ім. Тараса Шевченка звертається до громадськості із закликом захистити віковічне право українського народу на рідну мову, об’єднатися перед загрозою зросійщення, роздержавлення та неоколоніалізму.
Стан, який склався нині з українською державною мовою на 20-му році Незалежності України, є критично-загрозливим. Нехтуючи всіма нормами Конституції України, історичним правом українського народу на розвиток української мови та культури, влада прямо й опосередковано фактично законсервувала напівколоніальний статус української мови.
Сьогодні в історії України настав найвідповідальніший момент за всі роки її існування. Україні загрожує втрата державної незалежності, вже закладено механізм руйнування основ державності.
За такої ситуації ми стоїмо перед життєвим вибором: бути чи не бути незалежній Україні?
Сила цієї влади у нашій слабкості та у нашій роз’єднаності. Саме тому на нас лежить велика відповідальність за долю України. Гуртуймося для протистояння таким діям чинної влади.
З огляду на вище означене, Товариство “Просвіта” виступає з ініціативою проведення в березні до Шевченківських свят Всеукраїнського форуму української інтелігенції.
Закликаємо всіх до співпраці.
Зі своїми пропозиціями щодо організації та проведення Форуму просимо звертатися до Секретаріату ВУТ “Просвіта” ім. Тараса Шевченка (Тел.: 279-54-68; 278-40-50).

Голова Товариства,
народний депутат України        Павло МОВЧАН

Поділись і насолодись:
 • Blogosvit
 • del.icio.us
 • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
 • Facebook
 • Google
 • LinkedIn
 • MyNews
 • Роздрукуй на пам’ять!
 • Technorati
 • TwitThis

Related posts

2 thoughts on “ЗАКЛИКАЄМО ДО СПІВПРАЦІ

 1. Leonid

  До якої гроиадськості гукаємо,пане Павле?!Чи не забули Ви ,що маємо “вдарити у дзвони до етнічних українців”?!Що настав час говорити не про стан української мови як державної, а про ганебний стан української нації,етнічних українців,які тільки і можуть захистити українську як державну пошаною до останньої,спілкуванням нею,чого не маємо.То прочитайте на тій же сторінці “Резолюцію..”,де все розствлене по своїм місцям,а то форум інтелігенції пройде як чергова піар -акція.Скільки можна?!Схаменіться!

 2. ukr12

  Завдання УКРАЇНЦІВ : ОЧИСТИТИ ВІД РОСІЙСЬКОГО СМІТТЯ ВЛАДНІ КАБІНЕТИ ДО 9 БЕРЕЗНЯ. Чому П.Мовчан подовжив повноваження ЗЕКА?

Leave a Comment