РЕЦЕПТИ, ЗІБРАНІ ПО КРУПИНЦІ

Євген ЦИМБАЛЮК,
Рівненська обл.

Наприкінці 1930-х років у Львівській друкарні Новочасна (пасаж Міколяша) вийшла книжечка “Свят-вечірні й різдвяні страви”, яка мала б стати настільною для українських господинь. Утім через невеличкий наклад, який авторка Ганна Онишкевич замовила за власний кошт, видання поширення не набуло. Однак те, про що мріяла Ганна Онишкевич понад 70 років тому, збулося нині завдяки старшому викладачеві Рівненського державного гуманітарного університету, співачці, лауреатові всеукраїнських і міжнародних конкурсів Галині ПОПОВИЧ-ШВИДКІВ.

— Доля цієї книжки цікава, — розповідає Галина Попович-Швидків, — принаймні ім’я авторки Ганни Онишкевич, попри мої пошуки так і не вдалося “розсекретити”. Найімовірніше, вона була з родини священиків, прекрасний знавець кулінарної справи, глибоко віруюча людина, яка ревно сповідувала українські традиції. Вона збирала давню рецептуру для святкових столів, готувала за цими рецептами сама й ділилася досвідом з іншими. Видання книжечки “Свят-вечірні й різдвяні страви” мало саме таку мету… Один примірник цього збірника рецептів потрапив до моєї бабусі Єлизавети Голонько, дружини православного священика, і вона, під час посту чи готуючись до святвечорів, користувалася порадами з цієї книжки. Причому не тільки кулінарними (у приготуванні різноманітних узварів, вареників, маківників, завиванців, студеної риби, борщів, юшок — напрочуд смачних і водночас простих у приготуванні), а й духовними, адже на сторінках книжки можна було прочитати і колядки, і щедрівки, й молитви. Цю книжку передавали від родини до родини, від покоління до покоління. Наразі вона потрапила до мене. На жаль, нині не всі сторінки в належному стані. І виникла думка здійснити автентичне видання. Щаслива, що за підтримки ТОВ “Острозький завод мінеральних вод” і видавця Олега Зеня вдалося здійснити цей задум. Більш того, нове видання вийшло подарунковим, адже воно поповнилося святковими різдвяними листівками. А ще — щедрівками-колядками з нотами. А ось дух книжки залишився таким, як і в попередньому виданні, — пройнятий віками та традиціями.
Презентація “Свят-вечірніх й різдвяних страв” Ганни Онишкевич за редакцією Галини Попович-Швидків відбулася у Рівненському обласному краєзнавчому музеї. На неї зібралося стільки зацікавленого люду, що й не всім вистачило книжок, взятих на презентацію. А це, як зазначив упорядник та редактор, — перша ознака того, що в майбутньому книжка потребуватиме вже не тисячного, а багатотисячного накладу.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment