ЗВЕРНЕННЯ

Івано-Франківської обласної організації Народного Комітету захисту України (НКЗУ)

Шановні краяни!
Змушені стверджувати, що на 20-му році Незалежності України державність і українська перспектива знову під загрозою. Політичний режим Януковича—Азарова—Литвина—Табачника вважаємо режимом внутрішньої окупації України. Після узурпації влади шляхом конституційного перевороту Партія регіонів та її сателіти використовують бандитські методи для знищення тих, хто відчуває і називає себе українцем.
Цей режим, реалізовуючи програму “Україна без українців”, розпочав широкомасштабний наступ на все українське: освіту (закриваються українські школи в Донбасі, звужується українська складова в навчальних закладах, інформаційній сфері і т. д.), історію, культуру, українські традиції. Репресії проти опозиційних політичних сил, національно-патріотичних, демократичних організацій, незалежних журналістів, письменників стали нормою життя сьогодні в Україні. Попри всі декларації про європейський вибір, демократію та законність діючий режим скеровує країну до кримінально-олігархічної диктатури. Відчуваючи хиткість свого становища і стрімко зростаюче невдоволення народу, влада переслідує все, що може чинити спротив — економічно незалежних підприємців, політиків, політичні та громадські організації, засоби інформації, діячів культури, які не продалися Партії регіонів. Насамперед це стосується націоналістів — патріотів, які стають на захист нації і здатні підняти її на боротьбу.
Нещодавні арешти членів ВО “Тризуб”, показове жорстоке побиття народних депутатів у Верховній Раді довели, що діючий режим не дотримується жодних законів і норм права, окрім права сили. Абсурдні й нічим не доведені звинувачення, утримання за ґратами неповнолітніх без повідомлення батьків, катування, відмова в адвокатському захисті, незаконні обшуки і вилучення майна — далеко не повний перелік порушень наших прав і свобод. Розгін майдану підприємців, фактична заборона на мирні мітинги та демонстрації, повернення цензури ЗМІ, максимальне застосування адміністративного ресурсу унеможливлюють конструктивний політичний діалог із владою.
За таких обставин ми стверджуємо:
“Якщо нація хоче вижити, то їй залишається один шлях — революційний!”
“Вони не дають нам жити — ми не дамо їм панувати!”
“України ми не віддамо!”

Затверджено на засіданні Проводу Івано-Франківського ОО НКЗУ 04.02.2011 р.

За дорученням Проводу
Співголова
Степан ВОЛКОВЕЦЬКИЙ

Поділись і насолодись:
 • Blogosvit
 • del.icio.us
 • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
 • Facebook
 • Google
 • LinkedIn
 • MyNews
 • Роздрукуй на пам’ять!
 • Technorati
 • TwitThis

Related posts

One thought on “ЗВЕРНЕННЯ

 1. Леонід

  Пане Степане”Хіба можна гукати до революції українську націю, яка,за словами А.Погрібного, “епідемічно хвора”?! Провокуємо чергову поразку?!Вдаримо у дзвони до українців,як радив А.Погрібний,як кличе сьогодні О.Солецький,ФЕренц В. і багато інших в тижневику,щоб оздоровити націю,вичавивши ворога,що сидить в більшості українців:байдужість,бездіяльність і таке інше. Цей ворог небезпечніший за нинішню владу,погодьтеся.

Leave a Comment