ЗВЕРНЕННЯ

Президенту України Віктору Януковичу

Шановний пане Президенте!
Інакше, як кричущою несправедливістю не можна назвати той факт, що нині за тюремними ґратами перебуває людина, вина якої не доведена, але вона ув’язнена. Це — Георгій Філіпчук, донедавна Міністр охорони навколишнього середовища. Звинувачення на його адресу жодним чином не вимагають такого жорстокого запобіжного заходу, а швидше покликане не тільки морально, а й фізично зламати людину, яка за свій поважний вік зробила багато доброго в ім’я розбудови нашої Держави.
Народний депутат ВР кількох скликань, голова Чернівецької обласної державної адміністрації, Міністр. А ще Георгій Філіпчук знаний і шанований науковець-педагог, академік Української і Російської академії педагогічних наук. Безперечно, у суспільстві надзвичайно гостро сприймається те, що ця людина нині за ґратами.
Але справедливість має восторжествувати і тому ми просимо Вас, шановний пане Президенте, виконати свою високу посадову і людську місію — захистити людину.
Ми віримо, що так станеться якнайскоріше.

Голова Конгресу української
інтелігенції, лауреат
Шевченківської премії,
Герой України
Іван ДРАЧ;
Голова Української Всесвітньої Координаційної Ради,
лауреат Шевченківської премії,
Герой України
Дмитро ПАВЛИЧКО;
Голова Всеукраїнського Товариства “Просвіта” імені Тараса Шевченка, лауреат Шевченківської премії, народний
депутат України
Павло МОВЧАН;
Заступник Голови Конгресу
Української інтелігенції, лауреат Шевченківської премії, академік НАН України
Микола ЖУЛИНСЬКИЙ

 

Генеральному прокурору України Пшонці В. П.

У зв’язку з бездіяльністю міліції в пошуку та затриманні підозрюваних у вчиненні злочинів проти пам’ятників української історії
1) 10 січня 2011 року знак на місці, де мають установити пам’ятник голові ОУН Степанові Бандері в Луцьку, обмалювали червоною фарбою. Невідомі зобразили нацистську свастику з трьох його боків.
2) 30 січня 2011 року в Дніпропетровську невідомі зруйнували хрест на місці поховання бійців Української народної республіки.
3) 1 лютого 2011 року невідомі зірвали з постаменту пам’ятник жертвам Голодомору в Білгород-Дністровському Одеської області.
4) 8 лютого в Кривому Розі вандали розбили встановлений ще 2006 року пам’ятник борцям за волю України. Пам’ятний хрест було скинуто з бетонної підпори, а потім розбито кувалдою.
Бездіяльність правоохоронних органів із приводу вищенаведених актів вандалізму на тлі масового переслідування патріотів України через пошкодження пам’ятника кату українського народу Сталіну в Запоріжжі (який офіційно визнаний Міськвиконком Запоріжжя незаконно встановленим і може бути знесеним за рішенням суду) підтверджує вибірковість переслідувань і розгортання відвертої антиукраїнської кампанії в країні.
Звертаємося до Вас із вимогами:
— негайно закрити всі сфабриковані кримінальні справи проти українських патріотів, негайно звільнити політично ув’язнених “тризубівців” у містах Запоріжжя та Івано-Франківськ, припинити масові репресії членів Всеукраїнської Організації “Тризуб” імені Степана Бандери;
— терміново надати вичерпну інформацію щодо розслідування вищевказаних злочинів, здійснених із метою зруйнування української історії.
У випадку незадоволення наших вимог ми, українська громадськість, вимагатимемо звільнення високопосадовців у правоохоронних органах, які відповідають за безпідставне переслідування та репресії українських патріотів та за бездіяльність правоохоронної системи в розслідуванні злочинів проти українського народу.

Всеукраїнська Організація “Жіноча Січ”

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment