ЗАЯВА

УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ З ПРИВОДУ ПЛАНІВ ДІЮЧОЇ ВЛАДИ ЗНИЩИТИ УКРАЇНСЬКУ ПРАВОСЛАВНУ ЦЕРКВУ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ
Українська народна партія стурбована тим, що вслід за утисками свободи слова і нехтуванням правами людини та нищенням українських національно-культурних цінностей нинішня влада намагається всупереч Конституції грубо втручатися у діяльність Української Православної Церкви Київського Патріархату. Мільйони громадян України можуть бути позбавлені свого конституційного права вільного віросповідання та відвідування своєї національної церкви.
УНП наголошує: цими діями влада в Україні порушує конституційне право громадян на вільне віросповідання. УНП також нагадує, що згідно з Конституцією України, церква відокремлена від держави.
УНП попереджає: якщо буде ліквідована або ослаблена Українська Православна Церква Київського Патріархату, нова влада створить умови для чергового наступу на базові засади незалежної України. Адже діяльність УПЦ Московського Патріархату, яку планують зробити єдиною Православною Церквою на українській землі, здійснюється в рамках реалізації програми “Руській мір”, що не передбачає існування суверенної Української держави.
Українська народна партія переконана, що Російська Православна Церква та її вірнопідданий структурний підрозділ в Україні — УПЦ Московського Патріархату використовуються як масштабна машина пропаганди так званої “єдності” українського та російського народу, де привільно почуватимуться росіяни і малороси. Саме тому в храмах Московського Патріархату вже не почуєш української мови, а більшість священнослужителів цієї церкви перетворилися на жорстких україноненависників.
Влада потурає рейдерським захопленням храмів УПЦ Київського Патріархату, чинить прямий тиск на священиків цієї конфесії, вимагаючи їхнього переходу в підпорядкування Московського Патріархату. Чинна влада використовує проти УПЦ КП її спонсорів. Правлячий режим діє так, щоб іноземна московська Церква стала державною Церквою України, щоб забезпечити Москві духовну окупацію України.
УНП визначає таку діяльність влади як антиукраїнську, антидержавну, антиконституційну.
Тому Українська народна партія закликає всіх патріотів України — православних, греко-католиків, католиків, протестантів, мусульман, представників інших віросповідань та атеїстів, які хочуть зберегти незалежність Української держави, об’єднатися з метою недопущення реалізації сценарію ліквідації спочатку духовної, а згодом і політичної незалежності держави, яку розробили російські спецслужби.
УНП вимагає від Президента України, від членів уряду та місцевої влади припинити діяльність зі знищення УПЦ КП, вступити у діалог зі Всеукраїнською Радою церков, не порушувати міжконфесійного миру.
УНП звертається також до громадян-вірних УПЦ КП із закликом берегти цілісність і соборність своєї Церкви, не дозволяти нікому її руйнувати.

Голова УНП  Юрій КОСТЕНКО

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment