МАШИНА ЧАСУ ЧЕКАЄ НА ВАС!

skrА чи знаєте ви, що Богдан Весоловський повернувся? Як, ви не знаєте?! Ха! Та меломани Львова 30—40-х років минулого століття, а згодом Відня, Торонто були в захваті від його пісень. Тодішні студентські забави, вечорниці, концерти, модні кабаре хвилювали танцювальними ритмами вишуканого танго, фокстроту, легкого вальсу… А днями на великому сольному концерті Олег Скрипка та його Джаз-бенд “Забава” у столичному “Крістал Холі” перенесли публіку в романтичне минуле, подарувавши відчуття того захвату й нам…
На концерті презентовано новий альбом “Жоржина”, робота над яким тривала п’ять років у Торонто, Києві та Нью-Йорку. Унікальним музичним матеріалам, віднайденим у Торонто, команда Олега Скрипки дала друге життя, достовірно відтворивши аранжування та виконання пісень. “У альбомі “Жоржина” шлягери 30—40-х років, написані геніальним українським шансоньє. Ми знайшли їх та реставрували. А зараз розпочинаємо новий цикл вечорів джаз-кабаре, відкриваючи його трьома концертами”, — поділився на прес-конференції Олег Скрипка, наголосивши, що хоче популяризувати естетику джазу в Україні. В “Джаз-кабаре Олега Скрипки” органічно переплітаються елементи української ліричної пісні, ретро-джазу, французького шансону та класичного рок-н-ролу.
А тепер перенесемося до зали, де панувала захоплююча атмосфера — Олег Скрипка, як завжди, непередбачуваний і чарівний, імпровізував і в піснях, і в танцях, за що публіка бурхливо аплодувала. На сцені пролунали композиції, що увійшли до нового альбому; вічно молоді українські та світові шлягери “Черемшина”, “Fever”, “Tombe La Neige”, “Rien de Rien”, а також найвідоміші хіти гурту “Воплі Відоплясова” — “День Народження”, “Танці” і, звичайно ж, “Весна”.
Елегантний стиль “ретро” альбому “Жоржина” нікого не зможе залишити байдужим. У кожній пісні — ліричність, шарм, світлий гумор. Варто лише заплющити очі і якась ванільно-ностальгійна романтика захоплює тебе, і відчуваєш, як її витончені підбори постукують вузенькою вулицею українського міста початку ХХ століття, ведучи тебе за собою… Я переконана, мелодії Богдана Весоловського завжди хвилюватимуть, запрошуватимуть до танцю, викликаючи найдивовижніші асоціації та емоції… Тож нумо, машина часу чекає на вас!

Уляна ВОЛІКОВСЬКА,

фото Наталії АНТОНЮК

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment