БОРОТЬБУ ПРОДОВЖУЄМО

У “Слові Просвіти” неодноразово друкувалися матеріали про спроби закриття українських шкіл на Донеччині та Луганщині. Ситуацію в ЗОШ № 15 у м. Красний Луч коментують представники ініціативної групи батьків цієї школи.

18 березня відбулася зустріч ініціативної групи батьків ЗОШ № 15 із заступником губернатора Луганської області паном Мірошником Р. В., начальником обласного управління освіти пані Цимбал І. І., представниками міської влади на чолі з міським головою Філіповою М. В. та журналістами телеканалів ЛОТ, ІРТА, ЛУЧ і місцевої преси. Про цю зустріч нас попередили за добу, нікого з учителів та інших батьків не запросили. Нас знову звинуватили в тому, що нібито наші дії не узгоджені з іншими батьками, які нас не підтримують. Під час бесіди знову пропонували написати заяви про перехід до інших шкіл, дорікали, що наші заяви “опорочили город, облили грязью на всю Украину”. Ніяких звітів, актів, обіцяних нам про підсумки роботи комісій не надали. У приватній бесіді знову пообіцяли, що справу розслідує контрольно-ревізійна комісія, що перерахують наповнюваність шкіл міста згідно з діючими нині Санітарними нормами.
29 березня прокуратура міста надала письмову відповідь на нашу заяву. Проте зміст цього листа копіює всі попередні відповіді нашої рідної влади. Знову нас переконують, які гарні ті школи, в яких навчатимуться наші діти, що вартість навчання в ЗОШ № 15 вища, ніж в інших навчальних закладах, що, згідно з актами обстеження, ремонт будівлі вимагає багато коштів.
Але все це не відповідає дійсності. Школи, до яких пропонують переводити наших дітей, — це ЗОШ № 4 зі змішаною російсько-українською формою навчання та ЗОШ № 29, яка не має програми поглибленого вивчення української мови. На наше прохання ознайомитися з матеріалами справи, спочатку нас запросили на 1 квітня, але потім зателефонували й повідомили, що зустріч відкладено на невизначений термін.
2 квітня ми підготували відкриті листи до Президента України, Прем’єр-міністра та керівництва Генеральної прокуратури і Служби безпеки України з проханням розглянути й вирішити наше болюче питання про закриття школи. Також ми пропонуємо зробити соціальний сайт, на якому викладати всі новини щодо проблеми закриття шкіл в Україні. Боротьбу продовжуємо.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment