ДОПЕКЛИ!

Олексій МАКСЮТА,
73 роки, шахтар,
Дніпропетровська обл.

Шановна редакціє, пишу вам, бо допекли. Відпрацювавши у шахті, переселився в село. Щоранку, вмикаючи радіоприймач, хочеться “подякувати” тим, хто так розтринькав наш радіопростір, у якому все є, крім українського, по якому можна вивчати мови народів світу. На нашому Першому національному радіоканалі одні перешкоди: шипить, тріщить, глухне. Яким же треба бути homo sapiens, щоб так нахабно шкодити людям. Мабуть, боїться правди, думає, що виб’є нас із колії, та ми після цього тільки злішими станемо. Іде тиха війна проти нас, живемо не своїм життям. Чи, може, щоб жити, треба дозволу питати? Чому деякі “людці” намагаються зазирнути під підошву сусіда, чи не прилип там долар, і не дбають про своє? На українській землі я з діда-прадіда, гени мої полтавські. Перший канал для мене рідний, а мене вантажать” російськими й донецькими новинами, які мені не цікаві. Я хочу чути свої, дніпропетровські обласні, які відсутні в ефірі. Чому?
Із усіх владних гілок найпекучіша для нас — це законотворча: непомірно роздута, безвідповідальна, голосують один за трьох, користуються царськими пільгами, на словах добродії, а життя показує протилежне, лобізм верховодить парламентом, на місцях процвітає “дишлократія”. Вихід один: скоротити Верховну Раду до 225 чол. (по одному депутату від округу). Треба простий механізм відкликання. Вони мусять працювали згідно з Трудовим кодексом як усі громадяни, а не за вигаданим ними регламентом. Тоді менше буде такого радіоприниження, не буде сміття в історії, не буде людей, які б, не знаючи мови, керували нами. Все українофобське, що ллється з вуст “законоборців”, ніколи не приживеться, помикається і згине.
Через “Слово Просвіти” хочу звернутися до президента Віктора Федоровича Януковича: зробіть нормальне державне радіо! Де наше суспільне радіомовлення? Поверніть нам канал “Радіо Культура”!
Чому в нас усе тоне в корупції, запроданстві, безвідповідальних обіцянках? Яскраві бомонди, офшорні зони, щорічний приріст мільярдерів свідчать, що гроші (зароблені нами!) у держави є.
Впевнений: рано чи пізно накопичена потенційна енергія перейде в кінетичну. А тим часом живімо і радіймо, бо життя — то не одні лише проблеми, воно ще й прекрасне.
А для цього, зокрема, мені щоранку треба чути Гімн нашої держави і слухати радіо “Культура”.
Чи ми так і скнітимемо безликими?

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment