Позбуваємося страхів і сумнівів

Астролог міжнародної категорії, співзасновник Союзу астрологів України, голова Київської обласної організації САУ, засновник і видавець Всеукраїнського щорічного науково-популярного журналу “Астрологічний календар для України” Олена ОСИПЕНКО впевнена, що затемнення — унікальний шанс для кожного змінити свою долю.

— Говорять, що сонячне затемнення — особливий час, коли можемо змінити свою долю. Чи це справді  так?
— Сонячне затемнення відбувається на новий місяць, коли Земля, Місяць і Сонце знаходяться на одній прямій, і Місяць закриває (затемнює) повністю чи частково Сонце від спостерігачів на Землі. Поєднання сонячної та місячної енергії у цей період дуже інтенсивне й призводить до стиснення й ущільнення Землі та всього, що знаходиться на ній, зокрема й ваших думок. Думки матеріальні й мають більше шансів втілитися у життя саме у цей період.
Практика сонячного затемнення дає можливість позбутися страхів, негативних рис характеру (невпевненість, лінь, дратівливість тощо), які заважають духовному розвитку людини. Звільнившись від негативу і впустивши у своє життя позитивні думки й налаштувавшись на добре, ви можете змінити свою долю.
— Як поводитися під час сонячного затемнення? Чи варто до нього готуватися психологічно?
— Перед будь-яким затемненням добре витримати триденний піст, бути спокійним, не варто приймати важливих рішень. За півгодини до затемнення бажано запалити свічку, обійти з нею квартиру за часовою стрілкою, читаючи молитву. Вогонь добре очищує будинок від негативної енергетики.
Перед моментом затемнення запишіть на папері те, що заважає вам жити, і що хочете змінити в собі (страхи, комплекси, сумніви), сповідуйтеся перед собою. Підбийте підсумки року, відстежте те, чого боїтеся, за що переймаєтеся. Наприклад, страх самотності призводить до самотності, сумніви й невпевненість до смутку й депресії. Переживання і страхи можете трансформувати у позитивні думки, усвідомивши їх уроки. Якщо ви щирі у своїх почуттях, то ваші проблеми вирішаться.
За 10 хвилин до моменту затемнення прийміть контрастний душ, а потім “попрощайтеся” з вашими негативними програмами за допомогою медитації чи іншої техніки. Спаліть папір, де ви написали про власні недоліки.
Після сонячного затемнення у першу годину першого місячного дня напишіть конкретний список бажань на рік.
— Чи впливає місячне затемнення на наше майбутнє? Чи безпечно спостерігати за цим явищем?
— Місячні затемнення відбуваються під час повного Місяця, коли Місяць повністю або частково потрапляє у тінь Землі. У цей період емоції досягають кульмінації і жадають вивільнення. У період місячного затемнення найкраще позбуватися страхів і сумнівів, комплексів і слабкостей, а також шкідливих звичок (паління, алкоголізму, ігроманії) та інших видів залежності.
Місячне затемнення — красиве явище природи, спостерігати за ним зовсім безпечно.
— Вважають, що народитися в день затемнення — знак фатальності. Можете уточнити, яка доля очікує тих людей, які народилися під час сонячного та місячного затемнень?
— У цих людей менше свободи вибору протягом життя, вони мають схильність потрапляти в екстремальні ситуації. У їхньому житті є певна міра фатальності. Переважно — це яскраві особистості, які часто залишають слід в історії. І залежно від того, яким силам вони служать, такий слід вони й залишать.
У період затемнень народилися: російський імператор Павло I, теоретик марксизму Карл Маркс, неординарна людина Григорій Распутін, убивця президента Кеннеді Лі Гарві Освальд, колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Кравченко, Папа Римський Іоанн Павло II — Кароль Войтила.
— У багатьох культурах сонячні й місячні затемнення вважали провісниками катастроф і нещасть. Чи справді негативні явища у суспільстві пов’язані із затемненнями?
— Енергія Місяця і Сонця в період сонячного й місячного затемнення негативно впливає на психіку, особливо неосвічених людей — можливі депресії, неусвідомлені страхи, сплески агресії. У ці періоди астрологи не рекомендують починати нові справи, підписувати угоди й інші важливі документи. Випробовування ядерного реактора, яке призвело до аварії на ЧАЕС, почалось у період місячного затемнення. За свідченнями очевидців, початку аварії сприяла нервова обстановка в реакторному залі.

Спілкувалася
Наталія АНТОНЮК

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment