Костянтин СТАСЮК: «ЦЕ ЗМОЖЕ КОЖЕН!»

Гість “СП” — 56-річний Костянтин Стасюк — відомий реабілітолог зі Львова, автор методики біогравітації, голова Центру реабілітації тяжкохворих та інвалідів. Починаючи з 1993 року, Костянтин Васильович своїм біогравітаційним масажем вилікував і поставив на ноги не одного  пацієнта, серед них були діти з ДЦП, які пішли після довгих років життя у візку. Майже всі українські телеканали знімали й показували сюжети про Костянтина Стасюка як народного цілителя і людину з колосальними можливостями, які він застосовує для лікування. Він неодноразово демонстрував високі можливості людського організму, адже сам встановив унікальні рекорди, пробігши 43 км з вантажем 46 кг, з легкістю здолав стометрівку з вантажем 20 кг на одній нозі. Свої досягнення він робив під пильним наглядом медиків, які відзначили мінімальне прискорення роботи серцево-судинної системи, зважаючи на такі навантаження на організм. Зараз Костянтин Стасюк їздить Україною, допомагаючи хворим. Наша зустріч відбулася в той час, коли він готувався до лікувальних сеансів на Київщині.

— Костянтине Васильовичу, розкажіть, будь-ласка, що лежить в основі Ваших досягнень?
— В основі — лише фізика, жодної містики. Справа от у чому: біля земної поверхні центр тяжіння і центр мас збігаються, у невагомості можуть і не збігатися. Рухаючись, людина переміщує центр мас і може стати невагомою. Це неймовірно, але в земних умовах режим часткової невагомості здійснюється за рахунок правильного управління конструкцією опорно-рухового апарату.
Існує інша форма роботи організму — біогравітаційна, яка дає  змогу в процесі руху суттєво зменшувати вагу тіла відносно землі в момент контакту ноги і поверхні. Саме в той момент, коли нога наближається до землі, тіло від неї відштовхується, у результаті тиск на поверхню мінімізується, так само як і навантаження на тіло. Виявляється, що опорно-руховий апарат людини може природним чином нейтралізувати дію земного тяжіння.
Кожен може опанувати нову фізику рухів, чітко знати точки концентрації сили, навчитися правильно рухатися в повсякденному житті. Можемо говорити про різні речі: реабілітацію тяжкохворих, надможливості людини, встановлення спортивних рекордів. Але що найголовніше в методиці, яку я пропоную: робота організму змінюється.
Основа вдосконалення роботи організму — змінення його фізіологічного стану. Це відбувається на рівні вібрації клітини, на рівні стану молекули рідини, на рівні енергетики клітини. Після цього рідина в організмі набуває нових якостей, прискорюється рух крові та лімфи внаслідок чого активізується реакція людини на ту чи іншу дію. Еластичність м’язів збільшується втричі, втричі збільшується і рухливість суглобів. І цього може навчитися кожен! Тож я не феномен!
— Чи активізується серце під час навантажень на організм?
— Безумовно, активізується, але значно менше, ніж зазвичай. Просто коли є навантаження, серце працює більше, а коли його немає — немає й потреби залучати додаткові ресурси серця, та й не тільки серця. Якщо мінімізується тиск на землю, мінімізуються задіяні для цього ресурси організму, зменшується навантаження на м’язи, кістки, суглоби, серцево-судинну і дихальну системи.
Це унікальний шлях для розвитку спорту. Спортсмен, який рухається за законами гравітації, перемагатиме в будь-якому виді спорту, адже навантаження на організм — мінімальні.
— А як біогравітація допомагає в лікуванні?
— Ця методика відкриває шлях до загального оздоровлення. Уявіть, коли у школах на уроках фізкультури вчитимуть, як потрібно правильно рухатися, ніколи не буде смертельних випадків, учні не будуть непритомніти на уроках. Чому так відбувається зараз? Під час руху, згідно із законами фізики, вага тіла збільшується, відбувається тиск на організм, звужуються судини. Під час руху за новою методикою все навпаки: судини розширюються, тиск на організм і вага тіла зменшуються. І це лише завдяки правильній роботі опорно-рухового апарату.
Є безліч людей, які хворіють на невиліковні хвороби. Біогравітаційна форма роботи організму дає змогу інакше поглянути на природу їхнього виникнення. Майже усі хвороби виникають у зв’язку з ущільненням тіла через неправильну динаміку руху, погіршення циркуляції крові, зневоднення організму. Ущільнюються не лише м’які тканини, а й кістки. Внаслідок цього тіло поступово атрофується. Нова методика руху мінімізує навантаження на кістки, судини, м’язи.
Я, окрім спорту, займаюся лікуванням дітей, хворих на ДЦП. До мене звертаються батьки і я не можу їм відмовити, адже знаю, що можу допомогти. Але я не зцілюю. Я показую батькам напрямок реабілітації дитини, допомагаю стати на цей шлях. Потрібно тяжко працювати, щоб подолати церебральний параліч, адже це не лише фізіологічна, а й психологічна хвороба. Тому моя мета — не вилікувати, а допомогти. І результати є.
Я називаю свою систему реабілітації, спортивних тренувань системою монаха. Адже вірянин молиться лише тоді, коли щось трапиться, а монах молиться постійно. Ця система вдосконалює тіло не лише по годині вранці і ввечері, а постійно. Ті, хто мене знає, підтвердить, що я на місці не стою, я постійно рухаюся. Так і для того, щоб подолати хворобу, потрібно докласти зусиль. І чим тяжча хвороба — тим більше зусиль.
— Це нові знання чи добре забуті старі? Чи знали люди про біогравітаційну форму роботи організму раніше?
— Жодні знання не нові. Ми знаємо, що існує левітація, в різних країнах існують кланові закриті школи, де люди демонструють надзвичайні здібності — гравітаційні школи бою. Люди і в минулі часи активно використовували гравітацію для власних потреб, зокрема й військових. Наприклад, японські ніндзя. Також відома у світі китайська школа цигун. Але найдавнішими носіями цих знань були українські характерники. Знання цих засекречених шкіл в Україні, Індії, Японії і Китаї вважаються втраченими.
— Чи можуть нащадки членів цих шкіл сьогодні відновити втрачену інформацію на генному рівні?
— Можливо. У мене, наприклад, здібності, якими володію зараз, проявлялися ще в дитинстві. Зараз роблю чотири кроки на вертикальній поверхні зі зміною напрямку руху.
— Чи правдиві, на Вашу думку, письмові згадки про можливості характерників ходити по воді, літати, ловити ядра?
— Люди інколи перебільшують, коли розповідають про будь-які незвичайні здібності. Я встановив 12 рекордів сили і витривалості. Якщо вигадаю ще один — мені легко повірять, бо в таке вже не можна не повірити. Тому словам не варто на сто відсотків довіряти. Якщо характерники володіли законами гравітації, це не значить, що їх не брали кулі — вони просто від них ухилялися.
Характерники рухалися інакше, ніж звичайні люди. Вони володіли “крученим бігом” — коли напрямок руху змінювався в повітрі, а не при дотику до землі, як зазвичай. Це здебільшого і давало змогу уникати уражень.
— Чим Ваша школа відрізняється від тодішніх характерників?
— Характерник і раніше, і зараз повинен обов’язково мати такі здібності: філософський, аналітичний склад мислення, фізичну силу і витривалість значно більшу, ніж інші люди, та дар цілителя. Таких одиниці. Не було і не може бути жодних “полків характерників”, ці люди зрідка з’являлися навіть на Січі, їх боялися звичайні козаки. Але вони могли допомогти виграти бій, зцілити поранених тощо. Тоді всі навички вироблялися для ведення військових дій, лікування поранень. Сьогодні ми ці знання пристосували для спортивних досягнень реабілітації тяжкохворих. Сили небесні дали знання лікувати і захищати. Технікою біогравітації сьогодні в Україні володіє лише 12 людей.
— Чи можна в перспективі, вдосконалюючи здібності, навчитися ходити по воді?
— Я ще не володію технікою настільки досконало. Але коли є шлях розвитку — в перспективі немає нічого неможливого. Теоретично це можливо. Коли будь-яке тіло підкинути вгору, в якийсь момент воно зависне у повітрі. Якщо в цей момент прикласти зусиль, то можна рухати тіло ще до того, як воно починає падати.
— Чи пов’язані інші надприродні здібності, приміром, екстрасенсорні, з біогравітаційною формою роботи організму?
— Світ — це сукупність енергій. Тіло — це енергія, думки — це енергія, тобто вібрація певної частоти. Коли людина володіє навичками роботи з вібраціями, орієнтується в частотах, вона може читати думки інших людей, впливати на них і позитивно, і негативно. Володіння вібраціями — це вже зовсім інший рівень знань.
— Що може порекомендувати Костянтин Стасюк звичайним людям?
— Людина повинна ходити по землі м’яко, мов кошеня, намагаючись менше ступати на п’ятку. Для цього варто крок зробити лише на два сантиметри коротшим. Це зможе кожен. Крім того, потрібно більше вживати рідини і менше твердої їжі. Тіло людини має бути еластичним, коли розслаблене, коли напружене — твердим, мов камінь. Коли в розслабленому стані тіло тверде — людина хвора, тільки, можливо, про це ще не знає.

Спілкувався Євген БУКЕТ

Пересвідчитися в можливостях К. Стасюка нещодавно до спортивного комплексу Вишгородської ДЮСШ прийшли кілька сотень людей. Опонував Костянтину Васильовичу 25-річний майстер спорту зі спортивного орієнтування Артем Стрижак. Змагання з координованого бігу вирішили зупинити через 40 хвилин. Цього разу переміг спорт — і Костянтин, і Артем ще впевнено трималися. Але, як засвідчили присутні спортсмени та їхні тренери на показовому змаганні, техніка бігу К. Стасюка справді унікальна і потребує додаткового аналізу, тестування. В тому, що, оволодівши біогравітаційною технікою бігу, спортсмени здатні досягти значних результатів, упевнений і Артем Стрижак. Тож побажаємо Костянтину Стасюку виховати ще не один десяток учнів.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment