А ВІН У НАС КУМЕДНИЙ!

Володимир НЕРІВНИЙ,
с. Свердлове, Донецька обл.

У серці кожної людини є своя пісня про Батьківщину. Пісня ця може бути виспівана й у великій концертній залі, й біля маленької криниченьки з чистою солодкою водою поряд з червоною калиною. І кожна чесна людина живе і працює на цій землі заради щасливого майбутнього: своїх батьків, дітей, родини, родичів, друзів — заради своєї єдиної на все життя Батьківщини. Але ж не все так легко і просто у нашому житті. Іноді випадають і тяжкі часи, випробування: війни, голодомори… І під час цих лихоліть гинуть кращі сини і дочки нашої Батьківщини. Залишається вічним лише народ. І ще пам’ять про Героїв України та віра в Бога, що допомагає нам все це пережити.
1991 року Україна нарешті стала незалежною! Здійснилася мрія мільйонів українців, заради цього пішли на смерть Герої, починаючи з Байди і аж до Василя Стуса та Олекси Тихого! Та дехто не хоче, щоб ми, українці, по-справжньому щасливо зажили у своїй вільній Україні. Є серед нас нащадки колишніх московських колонізаторів. Вони і нині обіймають державні посади у нашій вільній Україні саме через те, що шахрайством та брехнею пролізли у владу, нічим не гребують, аби залишитись у владі й надалі шкодити Україні. Їхнє кредо — власне збагачення коштом українського народу.
Ось і зараз на замовлення свого московського “хазяїна” підніжки з партії регіонів скасували звання Героя України, присвоєні Степану Бандері та Роману Шухевичу. Ані громадянин Янукович, ані його підлабузники навіть не підозрюють, що цими діями вони лише підкреслюють свою недолугість, неосвіченість. Вони не знають, що людину, яка вбила нашого Героя Степана Бандеру, найняли кагебісти, але після скоєння злочину докори сумління не дали їй спокійно жити і змусили здатися німецькому правосуддю.
Шановні панове, як ви гадаєте, якби Степан Бандера був військовим злочинцем, чи судили б його вбивцю? Уся демократична світова спільнота засудила московський тоталітарний комуністичний режим так само, як і німецько-фашистський! Цього ще не усвідомила каста “регіоналів”, вони вважають себе над законом, а коли скоюють злочин, то тікають від українського правосуддя до Росії.
Весь час нам, українцям на сході, донецькі ЗМІ втовкмачують у голову нісенітниці про “раскол Украіни”, про відмінність між українцями сходу та заходу, про “донєцкую Русь”, “донєцкую республіку” та іншу маячню!
Насправді жодної відмінності між українцями зі сходу та заходу не було, немає і ніколи не буде — бо мова у нас одна, Церква — одна, Україна — одна! Ми, українці, ніколи не погодимося на те, щоб зайди украли у нас Батьківщину. З ними потрібно чинити так, як це роблять у Прибалтиці — створювати відповідні умови, щоб вони тікали з нашої хати як дідько від ладану! Ось тоді й у нас буде лад. А так один лише анекдот, на який перетворюється наша реальність, бо найхоробріший з людей, що не боїться навіть курячого яйця, що двічі не сидів у буцегарні, що знається на літературі, географії і такий чесний, що суд йому дозволив брехати своїм виборцям на посаді президента України, невтомно працює лише над тим, як зробити нам, українцям, життя ще смішнішим! На 5-му каналі нещодавно повідомили про чергове опитування серед громадян Молдови, Білорусі, Грузії та України, чим запам’ятався їм їхній президент. Молдовани відповіли, що їхній президент зробив доступним медичне обслуговування, білоруси — що навів порядок на дорогах, грузини — що завдяки президенту перемогли корупцію, а українці відповіли, що він у нас кумедний.
Але ж своїми витівками Янукович завдає болю і страждань українцям! Чому б, наприклад, не перевірити справедливість присвоєння звання донецькому “герою”, який свого часу втік до Ізраїлю через те, що торгував краденим авіаційним гасом. А коли повернувся, “прихватизував” шахту в Донецьку, на якій заради його збагачення гинули люди (одного разу 100 шахтарів за добу!). На його честь назвали вулицю у Донецьку, поставили пам’ятник! Переконаний, що настане час і вони всі за це відповідатимуть перед нашим, українським судом.
А справжні герої, такі як Степан Бандера та Роман Шухевич, будуть нам завжди сяяти на небосхилі вільної України.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment