МИКОЛА ШКУРУПІЙ: Я ВІРЮ В ЗОРЯНИЙ ЧАС

Серед делегатів V Всесвітнього форуму українців дуже багато надзвичайно цікавих особистостей. Зокрема батько й син Шкурупії. Микола Шкурупій здобув три вищі освіти: економічну, інженерну, юридичну. Займається впровадженням нових технологій у сільськогосподарській галузі й розвитком виробництва чистих біоенергетичних продуктів в Україні. Вважає, що для України настав зоряний час, оскільки тут найкращі землі, а нині найбільшим дефіцитом стають чиста вода і продукти харчування.
Син Назар, чи не наймолодший учасник Форуму, 21-річний студент, який нині навчається в Японії.

ЗАКОН ТРЬОХ ЧЕТВЕРТИХ
Нині в світі на перший план виходять не електроніка, не комп’ютеризація, не автомобілі тощо. Це вчорашній день. Уся планета завалена відходами виробництва. Виробництво заради виробництва — це глухий кут розвитку. Магазини в Токіо, в Торонто чи в Києві майже однакові. І це не досягнення, це, навпаки, занепад.
Нам в Україні треба створити такі умови розвитку, щоб ми стали господарями на своїй землі. І це обов’язково зробимо. Такої землі немає ніде. Маємо змінити ставлення до природних багатств. Нині бракує чистої води, їжі, придатної для споживання. Наш народ надзвичайно талановитий. Потрібно лише об’єднатися для досягнення спільної мети.
Існує закон трьох четвертих, який стверджує, що для успішного розвитку будь-якої спільноти, народу, держави треба, щоб не менше трьох чвертей цієї спільноти мали спільну ідею, були впевнені в її реалізації, любили цю ідею й землю, заради якої працюють. Ідеї генерують творці, потім підхоплюють щонайменше три чверті колективу. Тоді реалізується кожен задум.
Українці за своєю природою, як усі слов’яни, біполярні. Вони прив’язані до двох полюсів живлення енергетикою розвитку — землі й неба. Вони зростають, успішно розвиваються тільки на тій території, з якою енергетично поєднані від народження. Тому їм відома ностальгія — біоенергетичний стан особи, яка вирвана зі своєї території. Українці можуть жити де завгодно: в Австралії, Канаді тощо. Вони можуть бути там гарними професіоналами, але ніколи не стануть на чужій землі творцями, бо щодо них порушено закон трьох чвертей, немає рідної спільноти.

МОВА — ЕНЕРГЕТИЧНА, ОБ’ЄДНАВЧА СУБСТАНЦІЯ РОЗВИТКУ
Мова — біоенергетична субстанція розвитку особи й нації. Мови прив’язані до кожної території енергетично. На мовній основі утворилися нації, держави. Якщо мова звучить гармонійно на своїй території, то ця територія і ця нація успішно розвиваються. Коли, наприклад, росіяни співають “речка движется и не движется” — це красиво, поетично. Українською “річка тече й не тече” — абсурд. Це означає, що такі слова, звуки не вписуються в енергетику даної території. Енергія характеризується параметрами: частота звучання, фаза, спрямування, амплітуда й потужність. Коли частота звучання мови окремої людини, спільноти збігається з частотою енергетики землі, це сприяє розвитку і людини, й нації.
Розвиток України нині загальмовано, бо не діє закон трьох четвертих об’єднаних людей. В Україні проживає дуже багато людей, яких можна назвати хохлами, малоросами, новоросами, яничарами. Це не просто назви, це стан душі, стан біоенергетичної системи людини.
Другу мову нам нав’язують ті, хто або не розуміє, що таке мова для народу, або свідомо, на біоенергетичному рівні, зачищає територію від корінної нації. Коли українці починають розмовляти різними мовами, вони стають нездатними до спільних дій. Починається розбрат і нерозуміння, що ми й маємо. Треба знати багато мов. Але не знати в Україні української, не любити її не можна! Це об’єднавча субстанція. Люди стають нацією, народом тільки тоді, коли об’єднуються на спільній основі, якою є мова.
Із чого почали творити свою нову країну євреї? Не з крові, убивств, ненависті й брехні, як, наприклад, 1917 року Радянський Союз. Не з того, з чого почала творитися Україна: з розбрату, з війни за жовтий і синій кольори, за багатство. Євреї почали зі слова. З давнього слова, яке звучало на території Іудеї і Давнього Єрусалиму — з івриту. Іврит, законодавчо затверджений як обов’язкова мова, об’єднав усіх євреїв. Завдяки цьому створено нормальну державу.
1990-го року я був у Китаї з комерційною місією. Один із китайських керівників вивів нас на головну площу Пекіна. Коли ми піднялися на трибуну мавзолею, він сказав фразу, яку я запам’ятав на все життя: “Тут зібралося два мільйони. І всі — китайці”. У нас на Майдані Незалежності може зібратися й півмільйона, як уже було. Але далеко не всі українці. І в цьому головна причина того, що в нас немає поступу.
Обов’язковою умовою розвитку є також любов, бо з любов’ю енергетика будь-якої ідеї зростає вдесятеро. Провідниками нації стають генератори ідей, які підтримує переважна більшість представників нації.
Нині різниця між 3 відсотками тих, хто нас обдурює, і 97 відсотками споживачів цієї брехні лише в кількості і якості харчів та матеріального достатку. Але й ті, і ті — незадоволені, озлоблені, нещасні. Вони в принципі однакові. І тільки люди, які люблять свою землю, можуть бути вільними й бути творцями, створити гідну державу. А це наше основне призначення на Землі.

Записала
Надія КИР’ЯН

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment