«Драконів» у парламенті немало

Петро АНТОНЕНКО

Одразу зазначимо, що слово “дракон” вжито без будь-якого негативного змісту. Та й узагалі у східній міфології дракон — доволі позитивна міфологічна істота. А сьогодні ведемо мову про народжених у роки Дракона.
Оскільки в зодіакальному циклі всього 12 років, стільки ж знаків, то неважко полічити, поділивши 450 (кількість депутатів парламенту) на 12, що у нашій Верховній Раді по кілька десятків представників будь-якого знаку: “биків”, “тигрів”, “коней”, “собак”, “котів”. Роки Дракона, це, зокрема, 1940, 1952, 1964, 1976.
Які сподівання депутати покладають на їхній 2012-й, рік Дракона? Короткі інтерв’ю-прогнози для “Слова Просвіти” від кількох депутатів-“драконів”.
Іван ЗАЄЦЬ (1952 р. н.):
— Цей рік буде багато в чому переломним у нашому політичному житті. Адже це рік чергових виборів Верховної Ради України. І в українського народу є шанс обрати справді демократичний парламент, який захищатиме національні інтереси, дбатиме про кожного громадянина.
Також це, очевидно, буде рік утвердження в нашому політикумі молодих і перспективних діячів.
У сфері економіки 2012-й буде непростим. Адже існує суперечність між взятим владою курсом на збільшення експорту і згортанням внутрішнього ринку, який існує для наших вітчизняних споживачів.
Особливістю року є й те, що це буде рік ЄВРО, чемпіонату континенту з футболу.   І це непоганий привід Україні як незалежній державі показати себе Європі й світові. Перший такий могутній поштовх ми мали 20 років тому, після проголошення незалежності. Ще одним подібним моментом була Помаранчева революція. Нині ж маємо новий шанс зближення з європейською спільнотою.
Тарас ЧОРНОВІЛ (1964 р. н.):
— Я доволі скептично ставлюся до гороскопів, коли видавав газету, сам їх і писав. А взагалі Дракон — дуже потужний, сильний і гордий знак, важкий для самих його носіїв і всіх, хто живе в цей період. Тому рік, мабуть, буде значимим, але нелегким. Психологічно непростим, та врешті все має бути на краще. Може, дай Боже, не ляжемо, як мали б лягти — бо дракон вмирає стоячи!
Пригадую попередній рік Дракона, 2000-й. Для мене він був надзвичайно насиченим. Я переміг у дуже важких виборах у Львові й уперше пройшов у Верховну Раду. Звичайно, психологічно було нелегко. Не так давно загинув батько, все йшло під знаком цієї трагедії. Це був також рік убивства Георгія Ґонґадзе, початку моральних акцій, якими скористалися не ті, хто їх проводив: маю на увазі акцію “Україна без Кучми”. Не хотілося б, аби такі ознаки проявилися цього нового року.
Тарас СТЕЦЬКІВ (1964 р. н.):
— У новому році всі шанси мають бути для українців, для успіху української справи. За умови консолідації, відновлення взаємної довіри, спільної роботи всіх представників суспільства — політичних партій, громадянського сектору, моральних авторитетів 2012-й буде виразним і сприятливим.
Ігор РИБАКОВ (1976 р. н.):
— 2011-й рік був продуктивним, багато зроблено. Хотілося б для всіх нас, для моєї політичної команди, аби, дай Боже, новий рік був не гіршим від попереднього, щоб у нас вистачало розуму ухвалювати правильні рішення. А громадянам України побажаю здоров’я, щастя, гараздів у родинах.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment