Звернення до українського народу

Дорогі брати і сестри! Український народе!
За наказом Віктора Януковича під головуванням Володимира Литвина 5 червня цього року Верховна Рада України за підтримки депутатів із Партії регіонів, КПУ і “тушок” схвалила в першому читанні проект закону “Про засади державної мовної політики”, авторами якого є новітні русифікатори України депутати Колесніченко та Ківалов. Законопроект спрямований проти конституційного статусу української мови як єдиної державної.
Це означає, що процес ліквідації української державності, розпочатий “харківською угодою” про передачу Росії української території до 2042 р. для базування російського Чорноморського флоту, розвивається й набирає смертоносної загрози для нашої політичної самостійності. Віктор Янукович і його кліка тепер планують віддати Росії територію нашої мови, духовності, національної самобутності.
Російську мову в Україні ніхто не зневажає, не принижує, не забороняє. Кому потрібна державність російської мови в Україні? Віктору Януковичу, Дмитрові Табачнику як найвірнішим прислужникам будівничих “русского міра” та ще чиновникам, нездатним вивчити мову титульної нації, серед якої вони живуть.
Закон Колесніченка—Ківалова, за яким стоїть Віктор Янукович, якщо той закон буде остаточно ухвалено й підписано, відкриває шлях до серйозних конфліктів — аж до громадянської війни й розвалу держави. Автори того закону та їхні натхненники повинні знати, на що вони наважилися підняти руку: на життя і майбутнє української нації, на нашу тисячолітню історію, на невмирущих героїв боротьби за українську державність, яка без української мови стає мертвою. Автори того закону, чиновники найвищого рангу, що стоять за їх плечима, сучасні русифікатори України мають знати: кара за цей злочин знайде кожного, хто голосував із ненависті до нашої мови чи з переляку, чи за долари.
Нам важко зрозуміти, чому опозиційні депутати, які декілька днів тому відбили загрозу схвалення Верховною Радою цього ганебного документа, 5 червня не зуміли організувати належного спротиву. Але тепер ми не повинні шукати винних. Пора об’єднатися проти підступного ворога! Лідерам опозиційних партій необхідно зробити все, щоб цей антиукраїнський закон було відхилено назавжди. Всім опозиційним партіям необхідно заявити, що вони підуть на вибори у жовтні цього року разом. Схвалення Верховною Радою цього зрадницького закону могло статися й сталося тому, що опозиціонери розірвані.
Дорогий український народе! Влада ігнорує твої численні біди: безробіття, постійне зростання цін на продукти й житло, на ліки й освіту, на проїзд у транспорті, на державні мита й штрафи. Владі байдуже, що в країні панує сваволя чиновництва і правоохоронних органів і немає справедливого суду, що невчасно й неповністю виплачується заробітна плата, а численні реформи замість “поліпшити життя вже сьогодні” гарантують нові знущання над людиною (пенсійна і податкова реформи, реформа житлово-комунальної сфери, реформи в медицині, коли закриваються поліклініки, в освіті, коли зачиняються школи, і т. ін.). Нові лиха чекають тебе через запровадження нового Трудового кодексу, скорочення обсягів виробництва, “добровільне” підвищення ставок на міліційні та судові хабарі, аби захистити себе від судових переслідувань під маскою реформи кримінального права та “декриміналізації злочинів”. Численних принижень зазнає сьогодні не тільки “нікому не потрібне” старше покоління, а й молодь, в якої немає змоги здобути освіту, знайти роботу і жити щасливо у своїй країні, а не виїжджати за кордон у пошуках шматка хліба й гідного життя.
Захищаючи свої права, свою людську гідність, свою рідну мову, ти захищаєш майбутнє кожного українця, незалежно від його етнічного походження, майбутнє країни і європейське майбутнє нашої держави. Не захищаючи всього цього, ти перетворюєш Україну в колонію Москви.
Не жди ні від кого наказу, виходь на майдани! Говори! З багатьох майданів сформується один, переможний Майдан!

Члени Комітету Захисту України:
Дмитро ПАВЛИЧКО, Віктор БАРАНОВ, Володимир ВАСИЛЕНКО, Юрій ДОРОШЕНКО, Іван КРУЛЬКО, Михайло ЛІВІНСЬКИЙ, Роман ЛУБКІВСЬКИЙ, Юрій МУШКЕТИК, Михайло НАЄНКО, Дмитро ПИЛИПЧУК, Олександр СКІПАЛЬСЬКИЙ, Михайло СЛАБОШПИЦЬКИЙ, Олег ЧОРНОГУЗ, Валерій ШЕВЧУК, Василь ШКЛЯР, Юрій ЩЕРБАК

6 червня 2012 р., м. Київ

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment