Заява

Головної ради Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Тараса Шевченка

В Україні здійснюється поступовий антиукраїнський державний переворот в інтересах колишніх колонізаторів. Реваншистські сили, створивши шляхом підкупу й шантажу антиконституційну більшість у Верховній Раді України, грубо порушуючи Конституцію України та нехтуючи правами українського народу, намагаються відновити в Україні її попередній колоніальний стан, коли нищилась українська культура, мова, спотворювалась українська історія, витравлювалася українська національна свідомість, організовували голодомори, а економіка, задовольняючи потреби метрополії, працювала на користь комуністично-партійних кланів, які тепер, по-злодійському привласнивши національні багатства українського народу, намагаються закріпити своє економічно-колоніальне панування в Україні.
Ті, що підступно привласнили владу в Україні як представники колишніх колоніальних структур, змушують українців жебракувати поза кордонами, а вкрадені багатомільярдні кошти замість того, щоб вкладати в розвиток української економіки і тим створювати робочі місця в Україні та підносити добробут українського народу, перераховують в іноземні банки, вивозять в офшорні зони, витрачають на свої непомірні розкоші. В Україні панує розгул корупції від найвищих ешелонів влади до найнижчих — “дери та дай, і просто в рай, хоч і рідню всю забери”, як писав Т. Шевченко. Експлуатація й безправність українців у своїй державі дедалі зростає. І не тільки українців. А щоб запобігти спротиву, нас роз’єднують за мовними, релігійними, партійними, територіальними ознаками. На це спрямований і законопроект Ківалова—Колесніченка “Про засади державної мовної політики”. І поки що це їм вдається. Бо ми, українці, на яких лежить основна відповідальність за справи в Українській державі, ще не усвідомили себе єдиною повноправною нацією в Україні, господарем на своїй, Богом даній землі.
Не забуваймо про Помаранчеву революцію, коли пробудився український національний дух і верх узяло почуття національної єдності й прагнення до встановлення національної й соціальної справедливості в нашій державі. Не наша з вами вина, що наші сподівання не справдилися. Але опускати рук через те не сміємо. Тільки в єдиних діях наша сила. Ми повинні очистити владу від зайд, хапуг і злодіїв заради майбутнього наших дітей і онуків на рідній землі.
Слава українській Україні!

15 червня 2012 року, м. Київ

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment