Віктор Ющенко: Збережемо Україну!

7 липня в Києві відбувся форум патріотичних сил України, на якому було оголошено про об’єднання в єдину патріотичну опозицію політичних партій і громадських організацій, що сповідують національну ідеологію. Мета об’єднання Конгресу українських націоналістів, “Нашої України”, Української народної партії — представлення народу нової української політики та формування механізмів її реалізації. Адже саме така українська політика здатна зберегти національну ідентичність та демократичні свободи українців, забезпечити роботою та високими доходами 60—80 % громадян, а також за 3—4 роки принаймні вдвічі збільшити доходи бюджету завдяки потенціалу найперспективніших галузей — АПК, транзитної сфери, туризму.
Лише партій недостатньо для широкого пропагування правої національної ідеї. Тому до об’єднання було залучено понад 30 громадських організацій найбільш широкого спектра: окрім національно-патріотичних туди увійшли ще й молодіжні та фахові громадські організації — аграріїв, освітян, медиків тощо.

Україна спроможна вийти зі стану національного приниження. Українське суспільство отримає змогу прискорити реформи в країні, якщо підтримає праву політику, ініційовану КУНом, “Нашою Україною” та УНП. У цьому разі більшість громадських організацій за підтримки правих партій матимуть змогу створити єдину потужну патріотичну партію. Конкурентоспроможна сила здатна буде сформувати праву більшість у парламенті та через виконавчі механізми державної влади втілити свою політику в життя.
“Патріотичні сили мають спільними діями не допустити реалізації в Україні антиукраїнського плану”, — заявив лідер “Нашої України” Президент України 2005—2010 рр. Віктор Ющенко, виступаючи на форумі патріотичних сил у Києві.
За його словами, цей форум патріотичних сил — відповідь на виклики, що стоять нині перед усім українським, і інструмент представлення інтересів тієї частини суспільства, якій не байдуже майбутнє України.
“Я переконаний, що події, які нині відбуваються в Україні, — це уроки, з яких ми повинні зробити правильні висновки: куди іти, з ким іти, які ідеї нам потрібно відстоювати”, — наголосив він.
В. Ющенко зазначив: “Усе, що називається словом “українське”, сьогодні перебуває під анафемою — твоя мова, твоя культура, твоя книжка чи фільм, твоя церква”. Він також переконаний, що сьогодні країні пропонують концепцію деукраїнізації: “Якщо ми говоримо, що українська мова є фактором державотворення, безумовно, тут компроміси неможливі”.
В. Ющенко закликав не допустити розколу країни, який нині нав’язується. Він зазначив, що питання мови, питання церкви, які порушуються в країні, — це реалізація антиукраїнського плану з ліквідації української незалежності. Сьогодні найбільш актуальним для України має стати гасло “Збережемо Україну!”. “Ми не хохли, ми не малороси, ми — нація, яка може дати відповідь на будь-яке внутрішнє питання розвитку, тільки не треба нам чинити протистоянь”.
Ющенко переконаний: “Якщо у вас є вибір — у вас є шанс, тому не треба опускати голови і говорити, що нам нічого не допоможе”. Він закликав захищати Україну й наголосив, що сьогодні потрібно пробачити один одному і стати пліч-о-пліч.
Лідер “Нашої України” підкреслив, що сьогоднішнє об’єднання відкрите для всіх політичних і громадських сил, які усвідомлюють необхідність такого єднання.
“Наша Україна”, Українська народна партія та Конгрес українських націоналістів уже підписали декларацію про об’єднання в єдину патріотичну опозицію політичних партій і громадських організацій, що сповідують національну ідеологію.
У декларації вказано, що, крім спільної участі у виборах, партії ставлять за мету формування єдиної української політичної сили.
Підписанти наголошують, що об’єднуються заради спільних цінностей та цілей, зокрема й відстоювання державної незалежності та безпеки, демократії, цілісності нації, її національної ідентичності, європейського вибору країни та добробуту держави.
“Переконані, що лише об’єднавшись, ми зможемо якісно змінити державну політику та повернути Україну на незворотній шлях демократії, добробуту та європейського розвитку”, — ідеться в декларації.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment