«На захист української мови і державності»

img_0696Дорогі співвітчизники!
Український народе!
8 серпня 2012 року, коли Президент України В. Янукович підписав сумнозвісний юридично нікчемний мовний законопроект, захист української мови став останнім рубежем оборони нашої історії, нашої традиції, нашої державності, а відтак — нашого майбуття. Цей антиконституційний акт є замахом не лише на українську мову, а й на мови національних меншин України, загрожує єдності Української держави та самому її існуванню.
Теперішні україноненависники у Верховній Раді та на Банковій, замість дбати про добробут суспільства, грабують Україну і виконують політичне замовлення панівного в Росії путінського режиму. Розроблена в Кремлі багатоходова спецоперація передбачає провокування в Україні розбрату на мовному ґрунті, організацію конституційного референдуму для так званої федералізації, розшматування країни та перетворення її на денаціоналізовану губернію Росії. За всі роки незалежності Україна ще не стояла так близько перед втратою суверенітету і державності.
Всеукраїнський форум “На захист української мови і державності” — ініціатива громадських організацій, творчих спілок та академічних наукових установ України. Ця ініціатива спричинена антиконституційними діями Президента України і парламентської більшості, спрямованими на зміну конституційного ладу, обмеження прав людини, підрив демократії та руйнацію незалежної державності України.
З огляду на перманентний характер загроз, створюваних діями антиукраїнських сил, Форум конституює себе як постійно діючий майданчик для об’єднання зусиль усіх небайдужих до долі України національно-демократичних сил. Сьогоднішнє зібрання — перший етап його роботи.

Всеукраїнський форум:
1. Засуджує Президента України В. Януковича за підписання антиконституційного законопроекту Ківалова—Колесніченка та за невиконання взятого ним 7.08.2012 р. зобов’язання забезпечити ухвалення Верховною Радою України у вересні цього року системних змін до цього законопроекту,  розроблених і ухвалених 22 серпня цього року робочою групою, створеною відповідно до доручення Президента України від 8 серпня 2012 року, № 1-1/2109.
2. Звертається до Генеральної прокуратури України з вимогою порушити кримінальну справу проти Голови ВР України В. Литвина та його першого заступника  А. Мартинюка за статтями розділу XVII Кримінального кодексу України “Злочини у сфері службової діяльності”, оскільки їхні дії під час всіх стадій проходження у ВР України законопроекту Ківалова—Колесніченка мають ознаки злочинів, передбачених його ст.ст. 364—367.
3. Вимагає від Президента України В. Януковича негайного звільнення міністра  освіти і науки Д. Табачника за його антиукраїнську діяльність.
4. Звертається до правоохоронних органів держави з вимогою заборонити діяльність на території України  антидержавних, антиукраїнських  партій і організацій, які своїми діями  порушують Конституцію і закони України.
5. Вимагає від керівництва Верховної Ради забезпечити негайний розгляд і схвалення законопроекту народного депутата України Сергія Головатого “Про функціонування української мови як державної та порядок застосування інших мов в Україні”, зареєстрованого 13 серпня 2012 року за № 11075, впродовж жовтня цього року з відповідним скасуванням антиконституційного закону “Про засади державної мовної політики” Ківалова—Колісниченка.
6. Закликає громадян України голосувати за списки лише тих партій і тих кандидатів по мажоритарних округах, які мають у своїх програмах конкретні положення про підтримку статусу української мови як єдиної державної. Висловлює підтримку кандидатам у народні депутати на виборах парламенту, які виступають проти наступу антиукраїнських сил  та на захист державної української мови.
7. Звертається до громадян України із закликом не підтримувати тих кандидатів по мажоритарних округах, які 3 липня у стінах Верховної Ради проголосували за закон Ківалова— Колесніченка.
8. Звертається до лідерів усіх опозиційних партій і громадських організацій з вимогою організувати 14 жовтня ц. р. масові маніфестації на захист конституційних прав громадян та української державності під гаслом: “Мафію геть!”
9. Пропонує лідерам опозиційних партій налагодити конструктивну співпрацю зі структурами громадянського суспільства та взяти активну участь у розгортанні широкої загальнонаціональної акції, спрямованої проти антиукраїнської гуманітарної політики нинішньої влади.
10. Звертається до громадських організацій і політичних партій України з пропозицією визначити кандидатури для формування постійного координаційного органу Форуму з метою затвердження його складу на наступному етапі роботи, складу цього органу та визначення способу і методів його діяльності.
11. Закликає всі політичні партії та організації організувати постійно діючі Форуми на захист мови і державності в усіх областях і районах України.
12. Звертає увагу Ради Європи та ОБСЄ, що гуманітарна політика нинішньої влади ігнорує європейські демократичні цінності, нехтує рекомендаціями Венеціанської комісії та Управління Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин, порушує положення Європейської хартії регіональних або міноритарних мов і може призвести до утворення небезпечної зони нестабільності в самому центрі континенту.
Будьмо свідомі загрози Українській державності!
Не допустімо реалізації цього сатанинського задуму антиукраїнських сил!
Не відступаймо! Не корімося! Не біймося!
Україна — наш дім! Не дамо його підпалити нікому!

м. Київ, 25 вересня 2012 р.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment