«ЗаКІВАЛОВщина» заполонила Одесу

Сергій ГОРИЦВІТ

Хто такий Сергій Ківалов, українцям пояснювати не треба. Особливо “уславився” він, очолюючи Центрвиборчком, який грубо фальсифікував президентські вибори 2004 року, що поклало початок Помаранчевій революції.
Нині всю країну збурив ухвалений Верховною Радою і підписаний В. Януковичем скандальний закон про основи державної мовної політики, ініційований регіоналами Вадимом Колесніченком і Сергієм Ківаловим. То як нам не дякувати за цей українофобський наступ співавторові такого документа Сергію Ківалову? Одесити першими відчули на собі посилення наступу так званого “русского міра”. Мерія, очолювана україноненависником Олексієм Костусєвим, першою в країні запровадила російську мову як регіональну. Те саме зробила облрада.
Нині в Одесі, куди оком не кинь, побачиш усілякі нагадування про активного регіонала С. Ківалова, який прагне знову отримати мандат народного депутата у 135-му виборчому окрузі в Приморському районі міста. Він примудрився навіть офіс окружної виборчої комісії розмістити під дахом підпорядкованої йому Юридичної академії, а до її складу ввів аж шістьох викладачів цього навчального закладу.
А сам він не шкодує ні сил, ні коштів на підкуп виборців, на задурювання їх своїми агітками. Нині весь Приморський район рясніє банерами з написами, як безкорисливо Ківалов любить Одесу і якою палкою взаємністю відповідають йому мешканці майже кожного будинку й під’їзду. Подив і сміх викликають такі написи на будівлях-розвалюхах на Пантелеймонівській вулиці. Навіть на стіні аварійного будинку, із якого п’ять років тому виселили всіх мешканців, красується банер із написом “Наш дім за Ківалова!”. Прикрашені банерами старі споруди якнайліпше демонструють “покращення” і “стабільність”, яких досягла Україна за правління Партії регіонів.
Одесити не були б одеситами, коли б дали пошити себе в дурні й не знайшли адекватної відповіді. На одному з балконів можна побачити чималий плакат із написом “Баба Яга проти Ківа-lovа!”. Це своєрідна пародія на ківаловські банери “Ми любимо КиваLOVа”. А коли працівники ЖЕКу звернулися до господині добре відомого в Одесі патріотичного балкона на Дерибасівській Вікторії Сибір із проханням розмістити на ньому передвиборний банер Ківалова, та виготовила власний банер. Його підлаштувала під стиль ківаловських “Одесса знает: Кивалов за Одессу”. “Одесса знает: всіх не підрахуєш” — написала дівчина, обігравши усім відоме прізвисько Ківалова з часів позаминулих президентських виборів.
Одесити й до цього досить критично ставилися до Ківалова, їдко висміювали його нескромність. Особливо їх дратує його шикарний маєток на вкраденому в мешканців міста пляжі на 8-й станції Великого Фонтана. Сам же він вважає себе видатною особистістю, вже увічнив себе у бронзовому монументі, встановленому на території академії. На думку одеських гострословів, Ківалов має повне право заявляти, що совість його чиста, бо він нею не користується.
І ще один факт. У середині вересня у рамках кампанії “Помста за розкол країни” учасники руху “Відсіч” побували в Одесі й разом із місцевими активістами обклеїли листівками весь Приморський район, у яких пояснили виборцям, чому не можна голосувати за співавтора розкольницького мовного закону Сергія Ківалова. Під час поширення листівок на активістів кампанії напали троє невідомих. В одного з активістів молодики забрали сумку й телефон, а іншому — розбили телефон. Та працівники міліції, які прибули на місце події, звинуватили представників “Відсічі” у поширенні неправдивої інформації й ігнорували повідомлення про напад невідомих. Цим самим вони взяли під свою опіку й хуліганів, і самого Ківалова, який знову рветься до влади.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment