Чи не повториться фарс «Кучма—Симоненко»?

Василь ШПІЦЕР,
Галицька районна “Просвіта”,
м. Львів

Про наявність такого плану на президентські вибори 2015 року прохопився “диригент” депутатського корпусу у ВР від Партії регіонів Михайло Чечетов. Він повідомив, що у другий тур вийдуть чинний президент та Олег Тягнибок і Янукович переможе. Чи це реально? Навіть дуже. Бо хто міг 1999 року припустити, що комуніст Симоненко пройде у другий тур, здолавши таких потужних суперників, як Олександр Мороз, Олександр Ткаченко та Євген Марчук? Тодішні опитування засвідчили, що будьхто з цієї трійки перемагав Кучму і лише комуніст гарантовано програвав чинному президенту. Але добре спланована за кілька років до виборів кампанія дала потрібний Кучмі результат.
На жаль, останні президентські вибори стали для України майже катастрофічними. Обдурений примітивними обіцянками легкого життя, зазомбований імперськокомуністичною, антиукраїнською пропагандою, схід обрав Президентом України яйцефоба — “проффесора” Януковича.
Так підтвердилася істина, що народ має таку владу, на яку заслуговує. І очільників суспільство обирає не кращих, а “собі подібних”. Доки народ не стане національно свідомим, не стане нацією, доти й будуть правити нами відверті ставленики Москви.
На відміну від свого попередника, який прагнув запровадити демократичний устрій у молодій постколоніальній державі і якого не зрозумів вирощений у тоталітарній державі народ, Віктор Янукович зосередив у своїх руках усю повноту влади, а на найвідповідальніші державні посади призначив відданих йому людей. Владу захопили промосковськи наструнчені пройдисвіти: комуністи, українофоби, зрусифіковані малороси, національно здеградовані відступники, користолюбці, зрадники. Вони грубо вичавлюють національно свідомих, патріотично налаштованих працівників зі всіх щаблів державної влади.
Почалося тотальне розкрадання держави і нищення малого та середнього бізнесу, обмеження сфер вжитку української мови, натомість насаджування російської. Україну окупувала агресивна, потужна, згуртована команда, яку можна здолати лише шляхом обрання проукраїнського президента замість Януковича. Якщо ми хочемо врятувати себе від поголовного озлидніння, а державу — від втрати Незалежності, то найпершим кроком має стати перемога представника національнопатріотичних і демократичних сил над Віктором Януковичем. Бо саме він тримає у своїх руках абсолютну владу в Україні.
Останні вибори до Верховної Ради засвідчили, що в Україні є лідери, здатні повести за собою народ і боротися проти існуючої камарильї. Очолювані ними опозиційні партії хоч не мають більшості у ВР, діють надзвичайно енергійно і не дозволяють регіоналам із комуністами порушувати Конституцію та чинне законодавство. Особливо заслуговують доброго слова депутати від “Свободи”, які у Верховній Раді виявляють високу активність та патріотизм. Проте сьогодні ще не всі громадяни Соборної України правильно сприймають націоналізм, який є засадничою ідеологією “Свободи”, тому на президентських виборах представник від цієї партії, безумовно, набере значну кількість голосів, однак не зможе стати Президентом України. Нас привчили до думки, що обов’язково мусимо обирати зпоміж двох зол, і ми дуже радіємо, коли вдається обрати “менше зло”. Якщо у другому турі наступних президентських виборів змагатимуться Тягнибок і Янукович, то для виборців південного сходу України “меншим злом” усетаки буде чинний президент. У цій ситуації Тягнибоку протидіятиме і світове співтовариство, як це сталося у Франції, коли в другий тур вийшов націоналіст Ле Пен, а потім і в Австрії. Враховуючи ще й адмінресурс і вплив українського й зарубіжного єврейства, говорити про можливість перемоги претендента від націоналістичних сил України просто недоречно. Тому треба шукати інші можливості.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment