Всеукраїнська молитва «За Україну»

Аліна ЄГОРОВА,
прес-центр ЗОО ВУТ “Просвіта” ім. Т. Шевченка

21 квітня 2013 року на горі Говерла “Молитвою за Україну та швидше наведення порядку в нашій державі” завершився другий похід у рамках акції “Січовий шлях “Просвіти”. До молитви долучилися просвітяни з Франківська, Львова, Коломиї, Дніпропетровська та мільйони українців у всіх областях України. Після “Молитви за Україну та швидше наведення порядку в нашій державі” на Говерлі просвітяни читали твори Тараса Шевченка. Голова Запорізької обласної “Просвіти” Олег Ткаченко продекламував послання Тараса Шевченка “І мертвим, і живим…”.
Підйом на Говерлу тривав близько трьох годин, адже у горах ще лежить сніг, тому пробиралися крізь снігові замети. У зв’язку з небезпекою сходження лавини вибрали безпечніший, але найкрутіший маршрут підйому.
Довгий шлях угору, густий туман… Щохвилини могла початися хуртовина, та просвітяни впевнено й наполегливо йшли до вершини. Дійшовши до неї, вони нарешті побачили Український Тризуб, виготовлений із білого мармуру. Останні кілометри підйому були найважчими. На вершині глибина снігу сягала 3 метрів.
За 58 днів маршруту Запоріжжя—Київ—Говерла наш мандрівний просвітянин Олег Ткаченко подолав загалом 1300 км. До нього на шляху Київ—Говерла приєднався Іван Сажнев.
Отож другий похід завершився. Повільно, але впевнено формується з добровольців “Армія Порядку”, її корпуси: Запоріжжя, Житомир, Хмельницький, Тернопіль, Франківськ та інші. Адже українці повинні якнайшвидше взяти відповідальність за долю держави у свої руки.
Увечері, 21 квітня 2013 року, підсумовуючи висновки другого походу, Олег Ткаченко зазначив, що обов’язково відбудеться третій похід: “Цього разу шлях пролягатиме Донецькою та Луганською областями до річки Кальміус, де свого часу розташовувалися запорозькі, козацькі зимівники. Розпочнеться третій похід 5 вересня 2013 року.
Запрошуємо всіх небайдужих долучатися до Всеукраїнської акції “Січовий шлях “Просвіти”, поповнюючи лави започаткованого руху: “Мандрівні просвітяни”.
Записуйтеся добровольцями до “Армії Порядку” в рамках посполитого рушення “Від одного до мільйона”.
Разом ми подолаємо всі негаразди й наведемо порядок у державі, запропонувавши суспільству таку національну систему формування влади, яка унеможливлюватиме перебування в ній будь-яких кримінальних елементів.
Україна обов’язково буде однією з найкращих і наймогутніших держав світу!”.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment