«Батьківщина»… раз! «Батьківщина»… два! «Батьківщина»…три! Продано!

Георгій ЛУК’ЯНЧУК

У п’ятницю, 14 червня, за всіма біблейськими законами відбулася “таємна вечеря” — закритий з’їзд, де “освятили” майбутню зраду: здачу колись могутньої (могла навіть розпускати Верховну Раду 2007 року!) партії “Батьківщина” політичним рейдерам — Яценюку та його “зеленим фронтовикам”. Тому Яценюку, який разом із Тігіпком і Тягнибоком не дали можливості лідеру “Батьківщини” Юлії Тимошенко стати президентом у другому турі президентських виборів 2010го! І тим самим “фронтовикам”, котрі у відсутність Тимошенко забрали з якогось дива половину виборчого списку “Батьківщини” на минулорічних виборах до Верховної Ради, викинувши з нього найпатріотичніших, дієвих і головне — непродажних — членів фракції БЮТ минулого скликання та набивши його вервечкою нинішніх “тушок”!
Найгірше в цій ситуації, що іудами виявилися саме ті особи в керівництві колишньої “Батьківщини”, які фактично провалили виборчу кампанію свого лідера на президентських виборах! Ба більше, у своєму листізверненні Тимошенко нібито дякує найбільшим зрадникам і пропонує однопартійцям їм довіряти й підтримувати їхню “діяльність” на високих партійних постах і надалі… Також вона дякує партійцям — депутатам ВР минулого скликання, серед яких батькизасновники проданої “Батьківщини” та яких вищеозначені особи повикидали з виборчих списків… Який цинізм…
У суботу ж на розрекламованому в ЗМІ Форумі об’єднаної опозиції на Михайлівській площі за повного безлюддя відбулася презентація новоявленого керівництва яценюківської “батьківщини”. І попри намагання прикрити це політичне рейдерство тюремними листами Тимошенко та демагогічними зверненнями Яценюка, Турчинова та інших промовців до її “образу”, це нікого не ввело в оману… Безлюдність навколо “театрального дійства”, попри заявлені аж 3 тисячі учасників і порожні ряди на самих “театральних підмостках”, яскраве тому підтвердження!
Зрада завжди була і буде зрадою! А іуд ніхто й ніде не вітав, хоч би якими фіговими листками прикривалися, хоч би в які тоги рядилися!

P.S. Судячи з того, що до “союзників” на форум не прийшли ані Кличко, ані Тягнибок, а лишень відбулися формальними листамипривітаннями, а форум висунув від об’єднаної опозиції “єдиним” кандидатом у президенти Тимошенко, яка в нинішньому статусі не має на це жодних юридичних підстав, боротьба за президентське крісло між опозиціонерами, на горе виборцям і на радість ворогам, ще попереду…

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment