Тушкам не місце у Верховній Раді

У Верховній Раді типовими явищами нині стали зрада, продажність, підлість, нехтування законами та Конституцією. Ще один разючий приклад викликав обурення людей і мобілізував їх на акцію протесту.

Надія КИР’ЯН

В’ячеслав Кутовий, народний депутат від 95го виборчого округу, перед виборами давав присягу: “Беру на себе зобов’язання в разі мого обрання вступити до фракції “Батьківщина” у Верховній Раді VІІ скликання та ані юридично, ані фактично не виходити з неї протягом дії мандата, наданого мені виборцями”. У разі зміни політичної позиції, ідеться у документі, “зобов’язуюся скласти повноваження народного депутата України”.
Текст присяги від 30.07.2012 року з підписом Кутового під час акції роздавали всім охочим біля ВР. “Склади мандат, як і обіцяв!” — вимагають виборці 95го округу.
Вийшли на мітинг із плакатами: “Політичним негідникам — політичний смітник”, “Кутовий, скільки мільйонів коштує честь і гідність депутата?”, “Політичні повії та тушки — посібники кримінального режиму”, “Тушкам не місце у Верховній Раді” тощо.
Вимоги виборців озвучила Олена Бебешко, член бюро Київської ОО ВО “Батьківщина”. Вона сказала, що насправді переміг не Кутовий, а команда агітаторів, які в нелегких умовах, незважаючи на погрози, залякування тощо ходили від дверей до дверей, агітуючи за Кутового. На нього працював також авторитет “тендітної жінки, яка нині прикута до ліжка і перебуває у в’язниці за свої політичні переконання”.
Багато прикрих слів прозвучало на мітингу про підлий вчинок депутата. Ще більше і різкіше почув би він (і ще почує) у містечках Боярці, Вишневому, Ірпені та багатьох селах КиєвоСвятошинського району. “Тушкування” — явище ганебне і нині, на жаль, поширене. До акції приєдналася мешканка Кіровоградської області, обурена поведінкою та вчинками сумновідомих депутатів Табалових.
Однією з найважливіших була вимога мітингувальників негайно ухвалити закон про відкликання з рад усіх рівнів депутатів, які не виконують накази виборців, а лише вирішують власні проблемами, “покращують” свій добробут, а таких багато. “Ми зробимо так, що земля горітиме у зрадників під ногами, висловлюючи їм повсюдно свою зневагу та презирство”, — пообіцяли учасники акції. І це нині чи не єдиний можливий спосіб вплинути на відступників.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment