Без національної честі й людської совісті

Левко Лук’яненко,
Герой України, Академік АВШУ (дійсний член Академії вищої школи України)

У Верховній Раді України 148 зрадників! Стаття 17 Конституції України проголошує: “Захист суверенітету і територіальної цілісності України є… найважливішими функціями держави”.
148 народних депутатів України написали звернення до голови Сейму польського парламенту із закликом щодо дій Української Повстанчої Армії та українських націоналістів.
Група зі 148 осіб складається із депутатів вищого законодавчого органу української держави, отже, вони порушили згадану статтю Конституції.
Що сталося?
Сенат республіки Польща 20 червня 2013 року ухвалив постанову з приводу 70-х роковин подій у липні 1943 року на Волині. Боротьбу УПА проти польської окупації Волині частина польських політиків схильна тлумачити як внутрішньопольські події і Волинь вважати східними теренами Польщі, а жертви збройних сутичок як геноцид поляків Українською Повстанчою Армією.
Замовчування польського геноциду українців західних етнічних земель України, спотворення характеру боротьби між українцями й поляками перед і в роки ІІ Світової вій­ни та територіальні претензії на Волинь у ХХІ сторіччі глибоко обурюють українців. Ось приклад польського мислення: 14 липня 2013 року в головних новинах (їх можна дивитися у Києві через супутник о 21.00 за київським часом) польське телебачення заявило: “…Луцьк — головне місто польської Волині”. Чуєте, 148 підписантів: “польської Волині”?! Вам це подобається?
Ви, 148 народних депутатів України, в останньому абзаці вашого звернення до очільниці польського Сейму пишете: “Тому звертаємося до Вас як до маршалка Сейму з гарячим проханням про підтримку постанови Сенату про визнання волинської бойні фактом геноциду, здійсненого Союзом Українських націо­налістів — Українською Повстанчою Армією, а також про засудження злочинів українських націоналістів”.
Ви, 148 парламентарів, не знаєте, що геноцид може здійснювати держава, і тільки вона, а УПА не була державою? Між вами, як видно, немає жодного, знайомого з міжнародним правом.
Пишете: “людиновбивство, вчинене Союзом українських націоналістів — Українською Повстанчою Армією”. Так можуть писати люди, які не знайомі з українськими назвами українських реалій. (Чи не прислали вам текст із Москви?). Неймовірно, щоб із 148 парламентарів не було жодного,  хто б підказав належні українські назви!
Ви, підписанти, не знаєте, що польська держава, будучи неспроможною розбити зброєю УПА-Захід, вдалася до виселення всіх українців із так званого Закерзоння (Лемківщина, Підляшшя, Надсяння, Сокальщина, Ровщина та Холмщина) — разом близько 19,5 тис. кв. км, де мешкало 1,5 млн українців. Їх польська держава, розпорошивши, виселила з етнічних українських земель у західні райони Польщі.
Ви, підписанти, так ненавидите Україну, що заперечуєте норму міжнародного права про право окупованого народу братися за зброю для боротьби проти окупанта. І звинувачуєте УПА в “народовбивстві” поляків (на українській, а не польській землі!). Так ви можете звинувачувати козаків, що убивали на своїй землі загарбників татар, турків, поляків, московитів… А чого не звинувачуєте УПА в убивстві німців, адже їх також убивали вояки УПА?
Опам’ятайтеся, ви ж депутати вищого законодавчого органу Української держави і в силу службового становища зобов’язані захищати суверенітет і територіальну цілісність України, а ви ганьбите Україну перед Польщею і Європою.
Закликаючи голову польського Сейму безпідставно звинувачувати УПА в геноциді поляків, ви надаєте іноземній державі допомогу в проведенні підривної діяльності проти України, тобто коїте злочин, що його Кримінальний кодекс України (ст. 111) кваліфікує як зраду і карає позбавленням волі на 10—15 років.
Ви — зрадники! І члени Партії регіонів та Комуністичної партії викрили перед усім українським народом анти­українську суть своїх партій.
Проти вас, підписантів, Генеральна прокуратура зобов’язана порушити кримінальну справу, а президент України з огляду на дискредитацію парламенту майже третиною його складу задля збереження честі української нації має розпустити Верховну Раду й призначити вибори нового її складу.
Не можна жити без національної честі й людської совісті!

24 липня 2013 року

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment