Спільна дія на захист права обирати владу

Під час круглого столу “Як вигнати прострочену Київраду?” депутати Верховної Ради від опозиції та громадські активісти визначили напрями діяльності з захисту права киян обирати владу.

Єгор Соболєв, “Воля”: “Що робити — запитання до кожної мислячої людини. Причому не лише в Києві, а й у Львові, Донецьку, Харкові, Одесі чи Ровеньках Луганської області. Тому що є багато підстав очікувати, що влада так само знищить і наше право вибирати (і не вибирати) президента, парламент… Я не повірю, що стільки “Беркута” та “тітушок” із таким “мандатом” бити людей зібрали Олександр Попов із Галиною Герегою. І в тюрму не вони нас садили. Бачили б Ви обличчя суддів, які нас туди направили. Чи міліціонерів, які з мигалками везли на околицю міста за ґрати”.
Віктор Чумак, УДАР: “Потрібна інформаційна кампанія для людей. Якби з нами до Київради приходили 10 тисяч киян — розмова з владою була б інша. Так само варто звертатися до Євросоюзу напередодні угоди з Україною”.
Олександр Бригинець, “Батьківщина”: “Тепер Попов вигадав нову причину збирати Київраду — страхова медицина в Києві. Вони щоразу вигадуватимуть соціальну тему для своїх “зборів”. Тому важливо говорити з киянами про їхнє тотальне обкрадання владою в усіх сферах. І про те, що змінити це можуть вибори”.
Андрій Іллєнко, “Свобода”: “Ворог виявився винахідливим. З ними треба діяти як з окупантами, вдаючись до партизанської тактики. Наприклад, робити нестерпним життя депутатів цієї Київради, командирів “Беркута” та “тітушок”. Законними або на межі закону методами. Потрібна адресна персональна дія на тих чиновників, які стають опорою окупаційного режиму”.
Анатолій Велімовський, активіст: “Потрібен єдиний штаб опозиції з громадськими активістами, спільний вихід на вулицю, мільйон листівок і підняття людей на київську конституційну революцію”.
Іван Крулько, “Батьківщина молода”: “Необхідно оскаржувати всі рішення Київради в суді як незаконні. Треба тиснути на парламент, який має призначити вибори міського голови та депутатів Київради”.
Ярослав Діденко, “Кияни разом”: “Депутати погано працюють із людьми. Ми ставимо їм ультиматум — дійте рішучіше. Приходьте раніше в Київраду, блокуйте залу засідань. Парламентарі, блокуйте парламент, поки не призначать вибори. Кличко, Яценюк, Тягнибок мають особисто очолити цю боротьбу”.
Олексій Гриценко, “Громадянська позиція”: “Лідери опозиції не зацікавлені посправжньому боротися за вибори в Києві. Потрібний і єдиний опозиційний кандидат у мери”.
Леонід Ємець, “Батьківщина”: “Треба допомагати один одному в різних районах. Тоді буде вміння досягати спільних цілей”.
Юрій Ганущак, експерт з місцевого самоврядування: “Необхідно домагатися не лише виборів, а й зміни правил. Потрібні повноваження міському голові. Треба повернути райради і створити Києву бюджетну незалежність. А щодо протидії — варто пам’ятати, що у кожного “депутата” є болюча точка, як “Епіцентр” у Гереги”.

Вл. інф.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment