Будьмо разом, будьмо завжди — на Коні!

rik-konya
Фотоколаж Олександра Литвиненка

Найрадісніші, найочікуваніші “Три празники в гості!” — вже на нашому порозі. Зустрічаймо їх, сподіваючись, що все недобре й загрозливе відійде й обмине, а все сприятливе й бажане оселиться в наших домівках.
І Новий рік, і Різдво Христове, і вечір Святого Василя зустрічатимемо і в родинному колі, і на майданах, пам’ятаючи предтеч українського роду, сподіваючись їхнього та Божого благословення на майбутнє, бо такий космологічний лад нашої генетичної пам’яті, така наша національна природа — зберігати й примножувати все найкраще, аби гідними були наш чин і наш шлях у майбуття.
Дорогі читачі! Пам’ятаймо, що 2014-й — Рік Тараса Шевченка. Великий світ нашого Пророка відкритий для кожного, хто здатен пізнати істину Його Слова, його Правду, його Любов, хто прагне служити Україні, нести національну ідею в своєму серці і творити “Шевченкіану” третього тисячоліття.
145-річчя Матері-Просвіти просвітяни України відзначили на Євромайдані, в протистоянні імперському сценарію розколу і нищенню всього українського в Україні. Ми — на Євромайдані, бо ми стоїмо на нашій державній правді, стоїмо за українське слово і європейський вибір нашого народу, який полягає в обстоюванні людської гідності, соціальної справедливості, верховенства законів і демократичного самоврядування. Це наш вибір!
Редакція “Слова Просвіти” завжди відкрита для найболючіших і найсокровенніших читацьких думок. Наші устремління — розширити коло читачів-однодумців, діалог з опонентами, націленість на задуми високі, теми не одного дня. Віримо, що українці ніколи не відмовляться від усього того, що наплекала наша культура — правдивого, духовного, корисного, обстоюємо це в своєму житті-бутті разом із нашими авторами. Сподіваємося,  що наша газета стане своєрідним постійнодіючим майданом, осередком народження необхідних людям справ та ідей, народної сили і громадянського духу. Будьмо разом! Віншуємо кожну оселю, куди пошта доносить нашу газету, добрим словом, колядою й щедрівкою, побажаннями щастя-здоров’я і всіляких гараздів! Засіваємо на многії і благії літа!
Хай 2014-й буде роком Козацького коня — надійного, незрадливого, витривалого, чутливого до нашої козацької вдачі. Тримаймося міцно в сідлі, будьмо разом, будьмо завжди на коні!
З Новим роком і Різдвом Христовим!

Редакція

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment