«Тітушки» Гепи й Допи ганьбитимуть Україну

Харків для багатьох став асоціюватися з кузнею продажних “тітушок”, яких місцева влада сотнями відправляє до Києва й інших міст для протидії Євромайдану. У своєму рідному місті ці молодики вже відзначилися нападом на Свято-Дмитрівський храм УАПЦ, коли там зібралися представники Майданів з інших міст України, провокаціями на мирних протестних акціях харків’ян, побиттям журналістів, полюванням на майданівців та ультрас “Металіста”, які їх підтримують.

Сергій ГОРИЦВІТ

Уже ні для кого не секрет, що “тітушок” тут надихають, вербують, фінансують із місцевого бюджету, перевдягають у міліцейську камуфляжну форму губернатор Харківщини Михайло Добкін і міський голова Геннадій Кернес. Вони удостоїлися не лише безлічі карикатур, фотожаб, пародій і анекдотів у інтернеті, а й прізвиськ Допа й Гепа. Гепа — це давнє кримінальне прізвисько Кернеса, а вже для співзвучності його нинішнього партнера Добкіна стали іменувати Допою. Серед виконавців їхніх замовлень журналісти виявили засновника бійцівського клубу “Оплот” Артура Марабяна, відомого у кримінальних колах за кличкою “Святий”. Меру міста він зобов’язаний своїм перебуванням на свободі, тож і став тепер “шестіркою” Кернеса й організатором брудних провокацій.
Останнім часом головні очільники Харкова, прагнучи представити його не другою, а першою столицею України, зробили спробу “навести лад” у революційному Києві й заслали туди шість автобусів із “тітушками”. Екс-міністр МВС Юрій Луценко одразу ж безпомилково визначив, що кримінальну атаку столиці координує “Гепа Харківський”. Хоч учасники самооборони Майдану та АвтоМайдану з допомогою ультрас більшість гопників затримали і ліквідували їхню базу, Гепа й Допа не склали зброї. Вони перейшли у наступ і, користуючись підтримкою влади, вирішили влаштувати повстання “тітушок”.
Рішучий крок до реалізації цього злочинного задуму здійснили 1 лютого на скликаному в Харкові екстреному Всеукраїнському зльоті первинних партійних організацій Партії регіо­нів. Близько 4 тисяч учасників одноголосно підтримали ініціативу Добкіна про створення Всеукраїнського національного союзу “Український фронт”. Таким чином провладні регіонали за підтримки комуністів фактично стали на шлях легалізації груп найманців для розгону громадських акцій протесту.
Хоч Допа й Гепа не втомлюються повторювати, що вони підтримують дії Віктора Януковича щодо мирного урегулювання конфлікту й виходу з політичної кризи, та не приховують своїх яструбиних устремлінь. За словами Добкіна, новостворений фронт очищуватиме Україну від “окупаційних сил, представлених на Євромайдані”. Створюватиметься фронтова народна гвардія, а сам фронт сформують із учасників спортивних клубів, організацій “Оплот”, “Нічні вовки”, а також представників козацтва й воїнів-афганців. Тож проплачені Кернесом “тітушки” із “Оплоту”, які били майданівців у Харкові та Києві, тепер безкарно діятимуть по всій Україні.
Кернес висловив готовність не лише захистити всі адміністративні приміщення у Східній Україні, а й звільнити офіси держадміністрацій у сусідніх областях. “Я заявляю про нашу готовність до будь-якого розвитку подій, зокрема й до мобілізації прихильників законної влади для підтримки Президента України В. Ф. Януковича”, — заявив мер Харкова. Істеричні висловлювання високих харківських чинуш — це фактично заклики до насилля й порушення конституційного ладу України. А зумовлено це їхнім острахом перед неминучим кінцем панування регіоналів, пошуком політичного сховища й бажанням зберегти награбоване.
А поки що Гепа й Допа хизуються вдало проведеною операцією і вихваляються тим, що символом їхнього “Українського фронту” буде георгіївська стрічка, якою вже позначали себе харківські “тітушки” під час свого наїзду до Києва. Та якщо для ініціаторів цієї провокаційної затії вона — символ переможців, то для більшості українців — це символ імперської політики Кремля.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment