ЗАЯВА з приводу нинішнього етапу Третьої української національної революції

Ми, керівники правих національнодемократичних партій, констатуємо, що завдяки безкомпромісній позиції Майдану, наступальним діям національнопатріотичних сил, Третя національна революція перемагає спротив злочинного режиму і входить у завершальну фазу.
Координаційна Рада національнодемократичних сил “Праві”, створена в процесі боротьби зі злочинним режимом Януковича, яка безкомпромісно відстоювала усунення бандоолігархії від влади, стверджує, що вирішальний внесок у перемогу революції зробили своєю жертовністю українські патріотичні громадяни, зорганізовані на боротьбу структурами “Правого сектору”, громадськими організаціями, національнопатріотичними партіями і сотнями Самооборони Майдану.
Водночас є загроза, що наслідками перемоги революції, яка йде під українськими національними гаслами і знаменами, захочуть скористатися олігархи, кон’юнктурники та люди, далекі від національної ідеї і дій Майдану. Адже відомо, що революції замислюють філософи і мрійники, здійснюють романтики і фанатики, а результатами користуються кон’юнктурники і негідники.
Ми не повинні допустити повторення такого.
Наступним етапом Третьої національної революції має стати деколонізація України, зміна системи влади та прихід у владу українців, патріотичних фахових людей, призначення яких підтримає Майдан. Це забезпечить здійснення вимог і завдань, поставлених Майданом, зокрема щодо національних прав українців і соціальної справедливості для українського народу.
Від того, хто саме очолить новий Уряд, залежатиме порятунок української економіки, уникнення дефолту, отримання підтримки ЄС і міжнародного співтовариства для реформування економіки України. В основу діяльності нового Уряду мають бути взяті головні положення Національного Акту Свободи, запропонованого Ініціативою 1 грудня.
Ми вважаємо, що кандидатуру Прем’єрміністра України, покликаного впоратися з цими завданнями, має назвати найбільш рішучий учасник Майдану — “Правий сектор” і затвердити Майдан.
Ми сприятимемо виведенню України з катастрофічної кризи і домагатимемося:
— заборони партії регіонів і комуністичної партії;
— люстрації чиновників;
— деколонізації України та деолігархізації економіки;
— зміни якості влади та наповнення її українським національним змістом;
— здійснення курсу на євроінтеграцію, найшвидше підписання асоціації з ЄС;
— звільнення економіки України від адміністративного насилля;
— забезпечення відродження малого та середнього бізнесу;
— створення механізмів впливу суспільства на владу та громадянського контролю за діяльністю влади;
— формування українського інформаційнокультурного простору;
— модернізації держави, економіки, суспільства;
— докорінного реформування правоохоронної системи.
Ми прагнемо створити суверенну, модерну, демократичну, соціально справедливу Українську за змістом Державу та виконати вимоги і завдання, поставлені Майданом.
Слава Україні!

Голова Народного руху України Василь КуйбІда;
Голова Республіканської християнської партії
Микола ПОРОВСЬКИЙ;
Голова Конгресу Українських Націоналістів
Степан БРАЦЮНЬ;
Лідер “Правого сектору”
Дмитро ЯРОШ

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment