Приєднуємось і підтримуємо

Упродовж останніх 20 років Петро Порошенко проявив себе вмілим організатором високоефективного сучасного виробництва, він зарекомендував себе і самовідданим патріотом України, пройшов довгий шлях на усіх щаблях державного будівництва: від народного депутата України і голови парламентського бюджетного комітету до міністра закордонних справ і секретаря РНБО України. На всіх посадах П. Порошенко відзначився лише позитивними здобутками і не викликав жодних застережень щодо своїх моральних якостей, професійності, патріотизму і працьовитості. І що найголовніше для політика — за Петром Порошенком не тягнуться ниточки нещирості, неправди, кримінальних звинувачень чи хоча б найменшої підозри; це красномовний доказ того, що він не вразливий перед внутрішніми і зовнішніми викликами та загрозами, а тому зможе гідно очолювати Україну, бути гарантом її державного суверенітету, територіальної цілісності, дотримання Конституції, прав і свобод людини та громадянина, виконуватиме обов’язки Президента України в інтересах усіх співвітчизників, підноситиме авторитет України в світі.

Ми впевнені: Петро Порошенко належить до тих людей, які услід за Тарасом Шевченком можуть гордо сказати щодо вже пройденого життєвого шляху і своєї долі:

Ми не лукавили з тобою,

Ми просто йшли; у нас нема

Зерна неправди за собою.

Ми віримо у Петра Порошенка і закликаємо всіх виборців України голосувати за його кандидатуру як найдостойнішу зпоміж інших кандидатів на виборах Президента України 25 травня 2014 року. З огляду на надзвичайну суспільнополітичну ситуацію та небезпеку зовнішньої агресії, закликаємо всіх виборців України усвідомити свою відповідальність та обрати Президента України вже у 1 першому турі.

 

Дмитро ЧОБІТ

і Світлана АНТОНИШИН,

бродівські письменники,

члени НСПУ

* * *

Дорогі співвітчизники!

Над нами нависла смертельна загроза. Від того, чи відбудуться президентські вибори 25 травня, залежить майбутнє України. Російські агресори й внутрішня “п’ята колона” не приховують планів зірвати ці вибори й продовжити знищення нашої держави. Цього допустити не маємо права.

За цих умов критично важливо, щоб вибори дали результат уже в першому турі — бо інакше вороги України отримають усі можливості зірвати другий тур. Тому сьогодні критично важливо підтримати того кандидата демократичних сил, який має шанси перемогти вже в першому турі. За даними всіх авторитетних соціологів, такий кандидат лише один — Петро Порошенко.

Тому закликаю всіх патріотів України прийняти цей аргумент і зробити все можливе, аби вже 25 травня Україна отримала нового легітимно обраного Президента.

 

Максим СТРІХА,

доктор фізикоматематичних наук

 

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment