Черговий рейд у зону АТО

6 серпня делегація свободівців на чолі з народними депутатами побувала в Пісках — за 100 метрів від лінії фронту. Націоналісти зустрілися з донецькою ротою батальйону “Дніпро-1”. Примітно, що у складі цієї роти воюють близько 20 свободівців — донецьких, київських, полтавських. Хлопці провели парламентарів місцями боїв i розповіли про збройне протистояння за позицію у Пісках біля мосту. Окупанти побудували потужну лінію оборони i в районі мосту, і в “зеленці”. У взаємодії з артилерією одна з груп батальйону “Дніпро-1” відбила село, що розташоване при в’їзді в Донецьк.
Свободівці передали бійцям прилад нічного бачення, приціли, якісні рації та ретранслятор до них, полегшені берці, засоби гігієни, кровоспинні препарати та препарати для стимулювання імунітету й відновлення капілярів, малюнки дітей із Черкащини та національні прапори, які пошили тимчасові переселенці з Донбасу.
У Слов’янську депутати-націоналісти провідали пораненого бійця батальйону “Золоті ворота” та надали йому матеріaльну допомогу. Свободівці з приємністю відзначили темпи відновлення життєдіяльностi міста, а головне — проукраїнських настроїв. При в’їзді в місто, яке нещодавно було оплотом сепаратизму на сході України, свободівці побачили, що більшість стовпів і мостів розмальовано в національні кольори. Один із мостів поблизу центру міста щойно завершили фарбувати.
7 серпня свободівська делегація відвідала давніх друзів — батальйон “Луганськ-1”, який у складі сил АТО звільняв міста Сєвєродонецьк та Алчевськ. Хлопці відзначають, що справу остаточного очищення міст від російських терористів не закінчено, однак кожен новий день наближає перемогу. Народні депутати передали батальйону прилад нічного бачення 2+ покоління. Як і в iнших збройних формуваннях, луганці відчувають дефіцит технічних засобів.
Cвободівці зустрілися із побратимами з батальйону “Айдар” i разом із ними затримали проросійського міського голову Луганська. “Айдарівці” пригадали Сергієві Кравченку й організацію сепаратистського “референдуму” і репресії щодо проукраїнськи налаштованих громадян, зокрема директорів шкіл, що відмовилися проводити сепаратистський шабаш у навчальних закладах. Бійці повідомили, що не збираються відпускати “сепара”, однак уже ввечері з’явилася інформація про те, що “вищі чини” потурбувалися про звільнення Кравченка. Саме “завдяки” таким діям влади і став можливим наступ і подальше закріплення російських терористів на територію України. Бійці батальйону “Айдар”, які виконують завдання на фільтраційних пунктах для біженців, звернулися до народних депутатів із проханням на державному рівні забезпечити їх та подібні пункти засобами виявлення слідів пороху на шкірі, аби виявляти бойовиків, які маскуються під мирних мешканців.
Неподалік Луганська свободівці зустрілися з мінометниками 1-ї танкової бригади, які півтора місяці утримували позицію в
аеропорту під обстрілами “Градів”. Вони передали солдатам, серед яких і свободівець із Чернігівщини Віктор Л., 40 комплектів форми та термофутболки від народних депутатів Руслана Марцінківа, Андрія Міщенка та депутата Львівської міськради Андріяна Гутника. Також передали футболки від ініціативи “Люта справа”, шкарпетки, гідратори, батарейки, засоби гігієни, чай, каву, солодощі та мед від вінницьких підприємців.
Бійцям 8-го полку спецпризначення народні депутати передали прилад нічного бачення, кровоспинні препарати, iншу амуніцію.
Наостанок народні депутати відвідали батальйон “Суми”. Народний депутат Ігор Мірошниченко передав їм якісні рації та підсилювальні антени, прилад нічного бачення, засоби гігієни та імуномодулюючі препарати від одеської компанії “Екофарм”.
Також завітали до одного з військкоматів на Луганщині, який здійснює призов відразу у двох районах. Відзначили жахливий стан автопарку та взяли під контроль питання забезпечення військкомату належним автотранспортом. Націоналісти передали військкомату дизельний генератор.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment