Як фашисти «антифашистський мітинг» проводили

24 серпня на площі Леніна терористична організація ДНР запросила донеччан на “антифашистський мітинг”. За кілька днів до того звезли сюди спалену бойову техніку, яку вони нібито відбили в українського війська.
Почався вигаданий Кремлем і виконаний катами-нелюдами спектакль з маршу близько 50-ти полонених, частина з них поранені. Їх зі зв’язаними руками в супроводі бойовиків зі штиками та вівчарками вивели на розправу ТОЛПЄ. Півторатисячна масовка не підвела: закидали полонених камінням, помідорами, яйцями, борошном і пляшками з водою, змушували ставати на коліна, плювали в обличчя, готові були розшматувати. Несамовито топтали українські прапори. Колону замикали три поливальні машини, які ніби змивали бруд від наших військових. Видовище не для слабких.

Марія ОЛІЙНИК,
очевидець “балу сатаністів”,
м. Донецьк

А в очах наших воїнів не було ні страху, ні сліз, ні приниження. Вони витримали цю екзекуцію спокійно, впевнено і гордо! Це був справжнісінький парад наших героїв. Хоч деякі фізично слабкі, покалічені й побиті та ще й зі зв’язаними руками! Бандити підштовхували їх штиками. Люди встановили прізвища полонених. У першому ряду в центрі незломлений підполковник Сахневич, якому волонтер за кілька днів до цього передавав усе, що віз 51-й бригаді під Савур-Могилу!
Весь український народ, весь світ побачив звірине обличчя шакалів, які хотіли принизити людську гідність. А не вийшло! Спецоперація ненависті не досягла мети. Мабуть, тому ці недолюдки намагалися навіть ускочити в автобус, який забирав заручників із площі, щоб вчинити над ними розправу.
А хто ж був у тій масовці? Це було не “обмануте” населення Донецька. Це ті “біженці”, які 5 липня прибули до Донецька разом з армією Стрєлкова, а насправді члени сімей бойовиків зі Слов’янська, Дружківки, Краматорська, Артемівська. Розселилися сім’ями з дітьми та домашніми тваринами в 4 гуртожитках на вулиці Рози Люксембург Донецького національного університету разом iз бойовиками. Вони вважають, що живуть у Новоросії, їх годують тричі на день і вони чекають на перемогу своїх головорізів. Ці нелюди не “мирні мешканці” Донецька. Це сім’ї вбивць, яким наша держава ще й платить пенсії та соціальні виплати! Були там і донецькі. Це нащадки тієї мерзоти, яка приїхала на нашу Землю після Голодомору і зайняла спустошені будинки наших страчених людей! Люди навіть упізнали виховательку з дитячого садочка № 327 Донецька, яка топтала український державний прапор, разом із дитиною років 7–8. І ми цього так не залишимо. Вони мають відповісти за свої вчинки! Вони не мають права жити на Землі українців Василя Стуса, Анатолія Солов’яненка, Олекси Тихого, Володимира Сосюри, Микити Шаповала та інших прекрасних синів і доньок України!
Мета бандитів — примусити українців зненавидіти все місто. Тож ви повинні розуміти — декілька сотень ідіотів — це не весь Донецьк. На жаль, деякі наші патріоти теж не розібралися щодо спецоперації ненависті.
“Залити Донецьк бетоном”. “За кого ми там воюємо?” “Стерти їх з лиця землі за один день і все, щоб ні один український патріот не вмирав заради такої мразі!” “Зрівняти Донецьк із землею”, — можна почути таке від патріотів. Усе це — старі кремлівські схеми — розділяй і владарюй! Нами намагаються маніпулювати, щоб розпалити ниці почуття. Нам треба зберігати спокій. Попереду багато роботи. Донбас буде вільний. І за нього треба боротися, бо тут є багато українських патріотів.
А бойовики подібною акцією принизили насамперед себе, а не полонених. І Росію, з якою їх асоціює весь світ.
Кремль розв’язав цю бійню, але тепер уже не зрозуміло, хто ким маніпулює. Чи міг хтось припустити хоча б рік тому, що озвіріле бидло, яке складається з бойовиків Кадирова, російських чекістів і українського кримінального люмпена, вестиме по Донецьку полонених українських солдатів? Росія розв’язала братовбивчу війну з нічого. Єдиний аргумент, який постійно чуємо у відповідь: а чому американцям можна? Невже приниження цілих націй — і росіян і українців — варте того, щоб щось довести американцям? Від такої ганьби, як парад полонених слов’ян — перший на території колишнього СССР, ніколи нікому не відмитися… Те, що ми побачили, свідчить, що Росія, яка це підтримала і навіть не засудила про людське око, з’їхала з глузду остаточно.
Учасники шабашу під крики “Расєя” вислухали виступи “корєнного дончаніна”, слюсара 6-го розряду Олександра Захарченка, командира військового підрозділу “Оплот” у складі армії “ДНР”, який 7 серпня замінив на посаді прем’єр-міністра уряду ДНР москвича Олександра Бородая — російського диверсанта і терориста, генерал-майора ФСБ РФ. Новоспечений глава “уряду ДНР” заявив, що Донецьк оточений, однак “ополчєніє”, яке в народі прозвали “оплачєніє”, готове стояти до останнього, а Донецьк перетвориться на єдиний військовий табір і його чекає доля Сталінграда.
Потім виступив голова “Парламенту Новоросії” Олег Царьов. Він розказав, як зустрічався з віце-прем’єром РФ Дмитром Рогозіним, відповідальним за промисловість, і домовилися про співпрацю РФ і “НОВОРОССИИ”(?!). Їхній шабаш тривав лише 30 хвилин. Дегенерати-організатори не мали більше чого сказати своїм прибічникам.
Ми виживемо! І покараємо тих, хто привів війну в Донбас! На жаль, у багатьох із них — донецьке коріння. Але це не Донецьк! Це піна, яку змиють дощі і наші сльози. А Донецьк вистоїть! Вірю, що буде в Донецьку інший парад. Парад перемоги добра над злом! Я вірю!
Ми обов’язково переможемо, ми захистимо суверенітет і територіальну цілісність України, на жаль, кров’ю, смертями, потом і надзвичайною мужністю тисяч наших найкращих патріотів!
Але щоб таке не повторилося, треба на Донбасі не повертати до влади тих, хто накликав сюди війну, хто явно чи таємно співпрацював і фінансував кримінальних злочинців. Бо є інформація з достовірних джерел, що вся колишня “еліта” Донбасу — українофоби, які “нареферендили війну”, планують після звільнення регіону від терористів повернутися на свої місця, зокрема, в Донецьк у тогах визволителів і знову керувати Донбасом, “піднімати” його з руїн (аякже, держава гроші дасть і дерибан мільярдів забезпечений).
Треба встановити тверду, рішучу, проукраїнську владу, яка мусить змінити тут прокремлівський 23-річний дискурс політики на проукраїнський, розробивши відповідну державну програму, ліквідувавши прогалини у формуванні національної самосвідомості, вихованні підростаючого покоління.
Слава Україні! Героям Слава! І тим, які вже полягли в боях за єдину Україну, і тим, які в заручниках терористичних організацій ДНР та ЛНР, і тим, які зараз в окопах на фронтах нищать окупантів. Які не шкодують ні сил, ні своєї крові, ні свого життя — заради здійснення вікової мрії багатьох поколінь: таки витворити незалежну, вільну, сильну, квітучу Україну.
Наперекір хижій московській орді. Наперекір її підлим посіпакам. Зокрема з українськими прізвищами, паспортами, депутатськими й іншими повноваженнями.
Хлопці, тримайтеся! Весь український народ, увесь світ із Вами!

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment