Людський голос із царства брехні

Святослав КАРАВАНСЬКИЙ

 

Треба додати, що залякані справжнім фашистським терором інтелектули Росії бояться приєднати свій голос до голосу мужніх та безкомпромісних інтелектуалів Росії, які розуміють, що на землі України триває боротьба за подальше безперешкодне панування кліки ПутінМедведєвЖириновський, кліки абсолютно фашистського, гітлерівського зразка.

Російські інтелектуалиантифашисти цілком справедливо підкреслили у своєму зверненні до українців, що кліка Путіна тримається на брехні, звинувачуючи український уряд і українську владу у фашизмі та русофобії. Мужні інтелектуали заперечують цей провокаторський маневр кремлівських Геббельсів.

І це те, що сьогодні найпотрібніше у розвінчуванні кремлівської пропаганди.

Необхідно, щоб голос інтелектуалів Росії українські радіо та телестанції якнайширше пропагували не лише в Україні, а й у Росії. Брехня не може оплутувати чесних людей, а росіян тим паче, бо ПутінЖириновський хочуть використати їх, як рушійну силу для подальшого закріплення влади нечесної і антиросійської у своєму справжньому наставленні кліки.

Звернення російських інтелектуалів ставить під сумнів легітимність путінської коаліції через нечесні й непрозорі вибори. Ті, хто нечесно узурпував владу у своїй країні, не мають жодного права накидати свої порядки іншим державам і народам.

Звернення російських інтелектуалів — перша ластівка щирого голосу розумних росіян. Зазначимо, що в Росії є багато опозиційних сил, які, однак, не виявили аж так щиро і справедливо свого неприйняття путінської війни з Україною.

Сподіватимемося, що перша ластівка не буде останньою, і російська опозиція здобудеться на гучний голос у протистоянні з ПутінимЖириновським.

Українці мусять знати цих правдолюбів і правдоширів у темному царстві брехні. Ці люди варті того, щоб їхню мужність і правдолюбство ставити за приклад не лише росіянам, а й широкому загалу:

“Не мовчи, коли гордо пишаючись,

Велегласно брехня гомонить,

І сичить у жовчі, мов гадюка в корчі,

Не мовчи!”                  (Іван Франко)

Першою поставила свій підпис під зверненням до українців засновник Московської Гельсинської Групи Людмила Алексеєва. За нею ідуть підписи доктора історичних наук Андрія Зубова, експрем’єрміністра РФ Михайла Касьянова, професора Російської академії народного господарства і державної служби при Президенті РФ Георгія Сатарова, і нарешті доктора історичних наук Московського Центру Карнегі Лілії Шевцової.

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment