Війна з гаргульями по-синельниківські

Олександр ГУБЕНКО

с.Новоолександрівка Дніпропетровська обл

 

Зі словами співчуття й подяки батькам загиблого на траурному мітингу у с. Новоолександрівка виступили голова райдержадміністрації Ю. І. Мартиненко, сільський голова А. В. Дмітрієва, та директор школи В. В. Янчук. Панахиду відправив о. Петро УПЦ московського Патріархату.

Із виступу голови РДА Ю. Мартиненка присутні дізналися, що вояки гинуть, але, мовляв, ніякої війни немає ні зі східним ні з західним сусідом. Небагатослівними виявилися також і сільський голова, і директор школи, і московський піп. Отже логічно припустити, що Україна веде війну з міфічними істотами гаргульями, ім’я яких навіть не можна промовляти вголос.

Хто ж наклав печатку “омерти” (змова мвочання у Сицілійській мафії) на вуста достойників району, села та церкви? Хто чи що забороняє їм казати всю правду про цю війну? Цікаво, що хоч і належать виступавші до різних установ, але в питанні про агресора неначе змовилися і ні чичирк.

Але ослячі вуха у лантусі не заховати, і для людей, які зібралися на скорботному мітингу, ніяких секретів із цього приводу не існувало. Поміж присутніх іскрами гніву пробігали слова “Росія”, “Путін”, “сепаратисти”. Тобто для людей не обтяжених тягарем влади все зрозуміло, і вони чудово знають ворога на ім’я.

Завжди вожді над могилами патріотів закликають народ до опору загарбникам, до непримиренної боротьби, а церква освячує цю боротьбу і зброю. Нічого подібного ні на траурному мітингу, ні на панахиді присутні не почули.

Чим же викликана ця змова мовчання синельниківськими можновладцями? Бо щодо московського священника тут все зрозуміло. Нещодавно інтернет вибухнув від відео за участю одного з керівників російської церкви, який стверджував, що “українці всотали ненависть до росіян з молоком матері”. Отже, перевиховати їх неможливо і тому треба знищувати. Не буде церква підпорядкована ворожій державі, до того ж iз патологічною ненавистю до України, захищати наші інтереси, тим більше закликати до боротьби з своїм сувереном. Навпаки, вона переконує не чинити опору та здатися на милість азійської орди. Що ж до місцевої влади можна висунути декілька припущень.

Можливо, вони не хочуть травмувати нашу свідомість кривавою зрадою “старшого брата”, але про це кажуть вголос усі ЗМІ.

Можливо — це страшна військова таємниця у яку вони не посвячені, але про це щодня відкрито повідомляють у зведеннях із зони АТО.

А може, це щось на кшталт шапки, де з одного боку тризуб, а з іншого — двоголовий орел, яку крутять на голові залежно від того як “власть помінялась” або в надії на її зміну у недалекому майбутньому.

Пора б вже зрозуміти, що не випливе з бистрини той, хто тримається за два човни, навіть якщо він із матеріалу, що не тоне.

Ще свіжі у пам’яті часи, коли з центру міста, від пам’ятника кату України Леніну, виконуючи розпорядження намісника президента, відправляли автобуси з “тітушками”.

Часи , коли по селах району роз’їжджали агітбригади, навіюючи людям, як пригноблюється мова російських колонізаторів в Україні.

Синельниківщині необхідні зміни, бо в іншому випадку ми станемо свідками реставраціі кривавого бандократичного режиму.

 

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment