Заява Конгресу Українських Націоналістів щодо протиправної діяльності ЦВК

Центральна виборча комісія своєю постановою від 26 вересня 2014 року № 1215 “Про відмову в реєстрації кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку політичної партії Конгрес Українських Націоналістів, на позачергових виборах народних депутатів України” безпідставно і незаконно відмовила в реєстрації 97 кандидатам із списку партії із 101, затверджених ХV Збором. Таким чином вона здійснила наругу над волею більш ніж 50тисячної бандерівської партії та мільйонів симпатиків націоналістичної ідеї по всій Україні. Право людини обиратися, а виборців — вільно обирати зухвало попране членами ЦВК, які свавільно перекручують зміст закону.

Це при тому, що в частині 3 статті 60 Закону України “Про вибори народних депутатів України” зазначено: “Помилки і неточності, виявлені в поданих кандидатами на реєстрацію документах, підлягають виправленню і не є підставою для відмови в реєстрації кандидата в депутати”. Центральна виборча комісія у своєму рішенні підміняє Верховну Раду України та Конституційний Суд України, витлумачуючи термін “помилки”, вжитий законодавцями, як “технічні помилки”, вчиняючи т. ч. кримінальний злочин. Адже термін “помилки”, вжитий у законі, значно ширший та вміщає в собі усі види помилок — політичні, юридичні, граматичні, технічні та будьякі інші.

Однак про жодні помилки і неточності член ЦВК Швець Ю. В. та її помічники не повідомляли представника Конгресу в ЦВК. Отже, таких не було. Таємно підготовлена постанова ЦВК на засіданні ЦВК о 20й годині 26 вересня 2014 року (засідання ЦВК офіційний сайт ЦВК не анонсував), була проголосована. Не був повідомлений про розгляд питання реєстрації виборчого списку Конгресу представник політичної партії в ЦВК із правом дорадчого голосу. На неодноразове звернення до помічників члена ЦВК Швець        Ю. В. Голови КУН та представника КУН в ЦВК повідомити про час засідання комісії з питання реєстрації виборчого списку Конгресу та можливість зустрічі з Швець Ю. В. звучала відмова. В такий самий таємний спосіб ЦВК продовжує відмовляти в реєстрації кандидатами у народні депутати тисячам висуванцям партій та самовисуванцям, підміняючи волю виборців, усуваючи небажаних конкурентів для “вибраних” і в такий спосіб культивуючи політичну корупцію.

Реалізація гарантованих конституцією прав не може залежати від настрою та прихильності декількох осіб, а тим більше від рівня їхньої поваги до закону.

На підставі викладеного Конгрес Українських Націоналістів вимагає:

· Вжити всім відповідним органам заходів щодо припинення протизаконної діяльності Центральної виборчої комісії.

· Генеральній прокуратурі також вважати цю Заяву — заявою про злочин.

· Центральній виборчій комісії негайно припинити протиправну діяльність та самостійно скасувати постанову від 26 вересня 2014 року № 1215 “Про відмову в реєстрації кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку політичної партії Конгрес Українських Націоналістів, на позачергових виборах народних депутатів України”, усі інші постанови про відмови в реєстрації кандидатам в народні депутати від інших партій та самовисуванцям з формальних та надуманих причин, давши можливість виборцям вільно вибирати своїх представників у парламент.

· Відставки частини корумпованих членів ЦВК.

· Негайно вжити заходів щодо забезпечення публічності та відкритості в діяльності Центральної виборчої комісії.

 

Голова Конгресу

українських Націоналістів

Степан БРАЦЮНЬ

Поділись і насолодись:
  • Blogosvit
  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • MyNews
  • Роздрукуй на пам’ять!
  • Technorati
  • TwitThis

Related posts

Leave a Comment